Úvod KRÁSA A MÓDA Na toto byste si měli vzpomenout, když si budete chtít oholit chloupky...

Na toto byste si měli vzpomenout, když si budete chtít oholit chloupky na intimních partiích


Gynekologové stále doporučují, aby si ženy holily své intimní partie, protože tím zabrání jakýmkoli infekcím a pohlavně přenosným chorobám. Navíc bakterie, které zůstávají právě chlupy mohou způsobit nepříjemné onemocnění. Pokud upřednostňujete holení, měli byste si tento článek přečíst až do konce.

Pokožka v intimní oblasti je velmi citlivá a vyžaduje si důkladnou péči. Při zbavování chloupků si častokrát vybereme právě jejich oholení, ale nebezpečí vám nehrozí, ani když je necháte růst.

Podrážděná kůže přispívá k šíření bakterií prostřednictvím řezů, které vstupují přímo do krve. Pocit podrážděné pokožky také vyvolává nepohodlí a ani na pohled to nevypadá velmi půvabně.

Když se už rozhodnete pro holení, měli byste přijmout preventivní opatření s cílem zabránit začervenání a svědění kůže.

Nabízíme vám tipy, jak se tomu vyhnout:

  1. Holení intimních partií by mělo probíhat v dopoledních hodinách nejlépe 30 minut po probuzení. Po nočním spánku se pod kůží hromadí voda, vzniká menší otok a to brání dokonalému oholení chloupků. Pokud to děláte ve večerních hodinách, výsledek holení bude nedostatečně hladký ze stejného důvodu.

2. Udělejte si zjemňující peeling z kávy nebo cukru před a po holení. Dočkáte se překvapivě hladké kůže bez zbytečného podráždění.

3. Namísto pěny či krému na holení použijte obyčejný balzám na vlasy. Neexistuje lepší prostředek proti podráždění. Díky své konzistenci, je vhodný svou jemností a poskytne vám dokonalé oholení.

holeni
loading...

Kam dál?