Myslíte si, že je do vás někdo opravdu zamilovaný? Pokud projevuje tyto 3 signály, je to tak!


Často je složité se vyznat v signálech, které nám dává najevo někdo kolem nás. Nevíme, zda se mu líbíme nebo ne. Jak tyto signály přesně identifikovat?

Naštěstí existují signály, které lásku k vám od daného člověka dokáží zaručeně prozradit.

Pokud tedy jste do někoho zakoukaní, někdo se vám líbí a vy nevíte, jestli vy jemu také, mohl by vám tento článek pomoc. Dnes se společně podíváme na 3 signály, které jasně naznačují tomu, že je do vás daná osoba zamilovaná.

Pokud se o vás daná osoba zajímá

Toto je snad jeden z nejhlavnějších signálů. Daná osoba s vámi tráví ráda čas, naslouchá vám a chce o vás vědět všechno. Nezajímá ji především to, zda vás dostane do postele, ale spíše to, jak se máte, jaké jsou vaše sny, jaké jsou vaše cíle a tak podobně.

Vymýšlí nejrůznější možnosti, jak s vámi trávit čas. Mluví o vás pěkně před svými přáteli a jasně vyjadřuje to, co pro ni znamenáte. Osoba, která je do vás zamilovaná, nebude nikdy tlačit na pilu.

Jednak kvůli tomu, že nechce, aby její city k vám byly prozrazeny (především proto, aby se něco nepokazilo) a jednak kvůli tomu, že je opatrná a není si jistá, jestli totéž cítíte vy k ní. Často se taková osoba ze strachu vyhýbá tělesnému kontaktu, ať už to je třeba jen dotyk rukou.

 

Další signály najdete na další straně