Myslela jsem, že to byla další lež na internetu, ale jednoduše to zabralo! Navždy zabila černé tečky a měla svou pleť jako dítě!


Jsou otravné, malé, ale o to těžší jejich zničíte. Postrach jménem černé tečky. I když máte dávno po pubertě, nemusí vám dát klid ani teď. Jak se je konečně zbavit? Vsaďte na tuto účinnou masku!

Jmenuje se Maska Pilaten a je černá!

Malé černé tečky na obličeji nevypadají zrovna vábně. Objevují se zejména na nose, bradě a čele, ale můžete je mít dokonce i na zádech. Nejhorší na tom je, že vy za ně vlastně nemůžete. Na vině je hlavně špína a nečistoty usazené na vaší pleti.
I když jsou nejmírnější formou akné, jde o tzv. komedony, těžko se jich zbavit.

Netřeba však zoufat a vzdávat boj!

Jak vznikají?

Příčinou jejich vzniku je porucha rohovatění, tedy pórek není dostatečně uzavřen a dostává se do něj špína a nečistoty.Tím vzniká černá výplň pórku, která může propuknout až do aknózního stavu.

Existuje ovšem jeden přírodní připravek, který vám ušetří spoustu práce a námahy nad tvorbou vlastní masky a tím je tahle přírodní černá maska !

 

 
Recept, který je zlikviduje

Malé černé tečky odstraníte pravidelným důkladným čištěním pleti.
Pokud však chcete mít co nejdříve krásnou pokožku, nemusíte za kosmetické přípravky zaplatit desítky eur! Existuje totiž obličejová maska, kterou si vyrobíte v pohodlí domova. Ingredience najdete ve své kuchyni. Boj s černými tečkami tak nebyl nikdy jednodušší.

Účinným pomocníkem, který hraje hlavní roli je med. Málokdo ví, že je účinný v odstraňování bakterií a ucpaných pórů. Neméně důležitou je soda bikarbona, která dokáže snížit podráždění pokožky a vyzdvihuje lepší cirkulaci krve. Eliminuje z obličeje nadbytečný maz a odumřelé buňky. Výsledkem je krásná, jemná pleť!

Co budete potřebovat?

1 lžička olivového oleje

1/2 lžičky medu

1 lžička jedlé sody

Příprava

Všechny ingredience jednoduše smíchejte, dokud nevznikne homogenní hmota. Masku pak aplikujte na dokonale vyčištěnou a suchou tvář. Nechte působit 10 minut a následně obličej opláchněte vlažnou vodou. Maska je vhodná pro jakýkoliv typ pleti. Nejideálnější je proceduru opakovat jednou týdně. Pokud tento zákrok podstoupíte pravidelně, zanedlouho se dostaví výsledek – zářivější, zdravější pokožka bez černých teček!