Muži diagnostikovali rakovinu očí. Toto dělával po nocích


To je opravdu šokující – tento 40-letý muž byl diagnostikován s rakovinou oka. Lékařskými odborníky v mnoha různých studiích bylo zjištěno, že zelené světlo z obrazovek mobilního telefonu může být příčinou smrti buněk sítnice a to může mít vliv na naše vidění.
Když používáme naše mobilní telefony v tmavé místnosti a nebo v místnosti za špatných světelných podmínek (po delší dobu), bude elektrický louč svítit přímo do očí. Při pravidelném opakování to může zapříčinit, že vaše spojivka vyschne, co může mít za následek rakovinu oka a slepotu.

Tento 40 letý muž, který si přál zůstat v anonymitě, šel k doktorovi, když nemohl jasně vidět. Jeho bělmo úplně zčervenalo kvůli vážným poraněním. Bylo to z důvodu, že využíval svůj mobil každý den v temné místnosti na plný jas.

To mu po delší době způsobilo vážné problémy s očima. Jeho zrak byl vážně poškozený a objevili se příznaky rakoviny očí. Skutečný problém byl, že lékaři nemohli nic dělat v tomto případě, protože nahradit sítnici je nesmírně náročná úloha pro dnešní medicínu. Měli byste být opatrní, nepoužívejte vaše mobily 24/7!