Ženatý muž spatřil nádhernou ženu. Cítil, že svou manželku podvádí. Potom udělal toto!


Jason Hawlett je šťastně ženatý otec dvou dětí. Jednoho dne stál v řadě u pokladny a všiml si nádhernou ženu.

Jakmile si uvědomil, že žádostivě zírá na cizí ženu, cítil se jako kdyby byl manželce nevěrný .. Tyto myšlenky sdílel se svými přáteli na Facebooku.

„Byl jsem v obchodě koupit několik“ chlapských věcí, znáte to, pinzetu, kleštičky na nehty, nůžky na chlupy v nose, hovězí maso, sardinky … Když jsem šel k pokladně, spatřil jsem ženu, ze které se mi skoro podlomila kolena. Pomyslel jsem si – „Wow! Chlapík, který s ní je, má ale štěstí! „.

114718601831

Jak se ale ukázalo později, kráskou v řadě byla ve skutečnosti jeho manželka! Když ji spatřil, chtěl ji oslovit ale nakonec se rozhodl, že se na ni bude jen z dálky dívat. Když tak stál a přemýšlel, došel k několika závěrům, které později zveřejnil na Facebooku.

214718601832

„Za prvé, jsem byl její krásou okouzlen nanovo. Vím, že je to nádherná žena a vůbec jsem nečekal, že ji ten den potkám.

To způsobilo, že jsem se na ni začal dívat jinak.“

„Zadruhé neměla ani nejmenší tušení, že jsem stál za ní ve frontě. Bylo to tak dobře ale i špatně zároveň. Těší mě, že se nedívá po jiných, ale kvůli tomu si nevšimla ani mě. Uvědomil jsem si, jaké jsem měl štěstí že jsem ji potkal.

Musel jsem se opravdu snažit aby souhlasila a šli jsme na první rande. Na okamžik jsem pocítil zklamání a smutek, protože dnes se na mě ani jednou nepodívala.

Nakonec jsem si ale získal její srdce i navzdory svým nedokonalostem a nízkému sebevědomí. „

 

Pokračování příběhu najdete na další straně1
2