Muž šel do nemocnice, aby pomohl své ženě přivést na svět své děti. Namísto toho se v nemocnici dozvěděl zdrcující zprávu!


Narození dítěte je opravdu nádherný moment v životě. Tito lidé zažili ale něco neuvěřitelného. Podívejte se, co se stalo!

Ať už jste otcem nebo matkou, hvíle, kdy se na svět dostane váš dlouho očekávaný potomek, všechno mění. Jednomu muži ale tento okamžik zruinoval úplně všechno v jeho životě. Po příchodu do nemocnice zjistil něco úplně šíleného.

Paul Serva a Barbara Bienvenue byly šťastný pár

V září 2013 mu jeho přítelkyně oznámila radostnou zprávu. Možná až příliš radostnou.

Podle lékařů totiž čekali 5 dětí! S 5 dětmi na cestě – což je samozřejmě velmi vzácné – Serve věděl, že bude potřebovat finanční pomoc, pokud jim chtěl poskytnout nejlepší možný start do života.

Založil tedy facebookovou stránku, kde vybíral různé dary a pomoc od lokálních obchodníků, charity a občanů.

Komunita poskytla šťastnému páru množství oblečení a nábytku. Serve byl šťastný, ale největší štěstí pocítil, když ho přítelkyně požádala aby vybral jména pro všech 5 dětí.

Neuvěříte ale, co se dělo dál.

I přesto, že její břicho rostlo, všem bylo jasné, že ne až natolik aby v něm nosila paterčata. Seznámení s párem, který měl trojčata bylo první, co odhalilo jakési pochybnosti.

„Dali jsme jí tipy jak to zvládat, kde získat finanční pomoc a sponzory na pleny.“ Řekla Genevieve Laflamme pro CTV, předtím než uvedla jak si všimla v Barbarin příběhu velké množství zádrhelů.

Pokračování příběhu na další straně