Muž našel v lese novorozeně v kritickém zdravotním stavu. Když se podíval blíž, zjistil velmi krutou pravdu…


Narození miminka je pro ženu něco jako požehnání a toho dne se nemohou dočkat. Bohužel se ale mezi námi najdou i ženy, které o narození potomka nestály a také podle toho k dítěti bohužel přistupují.

Když jednoho dne Denis Saranzev dorazil do své práce, kde pracuje jako hlídač v jedné z větších firem v Rusku, nikdy by ho nenapadlo, že při své běžné směně najde něco takového.

Jako obvykle procházel celý obrovský  areál firmy, když v tom uslyšel podivný zvuk, který se nesl z nedalekého lesíka, u něhož firma stála.

Čím blíže se k lesu přibližoval, tím jasněji začal poznávat, že se jedná o pláč malého dítěte. Do poslední chvíle však doufal, že ho jen šálí jeho sluch, bohužel jeho domněnky se po chvilce potvrdily. Uprostřed hromady odpadků uviděl malou dětskou ručičku.

Když se podíval o něco blíž, spatřil, jak v těchto odpadcích v igelitové tašce leží novorozená holčička, která mohla být stará pouhých několik hodin. Když uviděl, jak tam leží sama, špinavá od bláta, odpadků a dokonce po ní lezli i mravenci, na nic nečekal a okamžitě zavolal záchrannou službu a policii.

Když lékaři dorazili na místo, nevěřili svým vlastním očím. Mravenci se holčičce dostaly hluboko do uší a ten, kdo ji v lese vyhodil, jí ani po porodu neumyl, měla tedy velmi zanícené oči a lékaři se divili, že dívenka ještě žije.

Pokračování PŘÍBĚHU najdete na další straně