MŮJ DĚDA VE SVÝCH 72 LETECH NEBYL NIKDY u zubaře, PROTOŽE 3X TÝDNĚ POUŽÍVÁ TENTO PŘÍPRAVEK!


Vaše tvář je první věc, která zaujme druhou osobu při prvním setkání. Zářivý úsměv, jak víme, může být klíčem k dosažení mnoha cílů. Symbolizuje nejen optimismus a dobrou náladu, ale napoví něco i o zdraví a návycích člověka.

Klíčovou roli sehrává stav vašeho chrupu. Zuby mohou ztmavnout a pokazit se i přesto, že nekouříte a nekonzumujete sladká jídla. Tmavé nápoje a potraviny také ovlivňují barvu vašich zubů.

zuby1

 

 
Pokud se vaše každá návštěva k zubaři neobejde bez stresu, bojíte se, že si pokazíte kvalitu zubů nebo si nemůžete dovolit laserové bělení, prozradíme vám jeden vynikající způsob. Bělení zubů nikdy nebylo jednodušší.

potřebujete:

125ml jablečného octa
83ml vody
Zubní pasta
Zubní kartáček

zuby2

 

 

postup:

Smíchejte ocet a vodu.
Vyplachujte si ústa s touto kapalinou po dobu 1 minuty. Opakujte 2-3x. V žádném případě to nepolykejte. Dodatečně si můžete pomocí vatového tamponu namočeným v roztoku přetřít zhnědnutou sklovinu.

zuby3

 

 
Po proceduře si vypláchněte ústa s teplou vodou.
Pak si už jen zuby vyčistěte jako obvykle – zubní pastou a kartáčkem.

zuby4

 

 
Postup opakujte maximálně 3x týdně. Přestože jablečný ocet není příliš příjemný na chuť, díky výsledku na ni úplně zapomenete. Metoda nezvyšuje citlivost zubů ani nedráždí vaše dásně.

zuby5

K dosažení sněhobílého úsměvu z vašeho domova je třeba jen to, abyste pravidelně dodržovali výše uvedený návod!

zuby6