Moje vlasy rostly velmi pomalu a byly zničeny. Pak jsem narazila na tyto dvě masky, bez kterých si už neumím představit život


Znovuzrozené, svěží a bohaté vlasy jsou snem každé ženy. Upravené a zdravé vlasy udělají na každého velmi dobrý dojem. Na maskách, které najdete v tomto článku, je skvělé to, že jsou neuvěřitelně jednoduché a cenově dostupné.

Většinu, ne-li všechny ingredience, najdete i přímo doma, ve vaší kuchyni, takže si můžete dovolit být líní. Nemusíte totiž jít na žádné nákupy. Pravidelným používáním těchto masek docílíte viditelně zdravější vlasy. Zima je tady, korunku krásy – vlasy- si třeba chránit.

vlasy-tipy1

 

 
Maska pro rychlejší růst vlasů

Na masku, která podpoří růst vlasů, budete potřebovat:

banán

1 žloutek

1 lžičku citrónové šťávy

Všechny ingredience spolu smícháme, dokud se nám nevytvoří hladká hmota. Aplikujeme na vlasy, které si následně zabalíme do plastového igelitu, který oddělíme ručníkem nebo třeba šátkem. Masku necháme působit asi půlhodinu a smyjeme ji obyčejným šamponem. Už po prvním použití se vám může zdát, že máte těch vlasů o něco více.

vlasy-tipy2

Maska pro obnovu vlasů

Na tuto masku, po které budou vaše vlasy jako znovuzrozené, budete potřebovat pouze:

šálek pomerančové šťávy nebo džusu

šálek bílého jogurtu

Smíchejte spolu ingredience, jednoduše aplikujte na vlasy, nechte působit přibližně půlhodinu. Netřeba žádný ručník, prostě po půlhodině smyjte masku opět obyčejným šamponem.

Zkuste používat jednu z těchto masek, případně je můžete střídat, alespoň dva týdny a budete skutečně překvapeni, jak se vám změní kvalita vlasů. Nejsou náročné na přípravu, zaberou vám opravdu jen zlomek času a za pokus to rozhodně stojí, no ne?