Úvod ZDRAVÍ Rady Moje babička mi poradila jeden přírodní lék proti bolsti krku. Za pár...

Moje babička mi poradila jeden přírodní lék proti bolsti krku. Za pár hodin byla angína pryč!


Všichni to známe. Bolest v krku při polykání, angína a do toho ještě horečky. Nic příjemného, naopak se jedná o dosti bolestivý a nepříjemný problém, kterého se chceme co nejrychleji zbavit. V lékarně vám sice dají spoustu prášků a léků, ale většinou tyto léky zabírají jen na pár hodin. Právě proto je dnešní článek věnován přírodnímu léku na bolesti v krku.

Beetroot with leaves isolated on white


Ihned jak vás začne škrábat v krku, nebo už pociťíte, že na vás něco leze, je nejlepší začít právě s tímto přírodním lékem. Červená řepa je totiž surovina, která vám s tímto problémem dost pomůže a zatočí tak během několika hodin s otravnou bolestí v krku.

Červená řepa snižuje bolest a posiluje imunitu, což je výborné při jakémkoliv onemocnění. Je to velmi dobré i jako prevence. Zvyšuje pružnost vlásečnic a zlepšuje průtok krve, tak vám pomůže od hnisavých povlaků a nepříjemných hlenů. Řepa je dále dobrá na otoky krku a likviduje veškeré bakterie.

Recept

Vezmeme si odměrku a nalijeme do ní 200ml salatové šťávy a do né přimícháme jednu polévkovou lžíci jablečného octa. Celou směs zahřejeme (nejlépe v mikrovlnce na 35 stupňů). Tuto směs si nalijte do úst a kloktejte ji alespoň 6x denně. Po několika hodinách ucítíte úlevu od bolesti.

Pokud už se jedná o těžkou angínu, je dobré kloktat řepnou a cibulovou šťávu a to tak, že si žředíme šťávu z řepy s vodou a do 150ml přidáme 1 polévkovou lžíci cibulovou šťávu. Kloktat každé 3 hodiny.

Tento recept můžete kombinovat s léky na rýmu. Pro vylepšení můžete přidat i trošku medu. Po několika hodinách byste měli cítit úlevu. Někdy je lepší vyzkoušet přírodní medicínu.
loading...

Kam dál?