Úvod ZDRAVÍ Rady Moje babička dávala na parapet slupky od česneku. Když jsem se zeptala...

Moje babička dávala na parapet slupky od česneku. Když jsem se zeptala proč, dostala jsem odpověď, po které to dělám i já


Je úžasné, jaké léčiva pro nás příroda nabízí. Bohužel, ne vždy o tom máme dostatečné znalosti a raději sáhneme po lécích s rychlým účinkem. Neměli bychom zapomínat na dary od přírody, které nám umí zlepšit zdraví, celkový stav organismu a v neposlední řadě i vzhled.

Dnes vám řekneme něco o česnekových slupkách. Obsahují unikátní látku – bioflavonoid quercetin, který je známý svým efektem proti stárnutí. Patří mezi vzácné skupiny vitaminů P, posiluje regeneraci tkáně a chrání tělo před toxiny.

cesnek slupky1

 

 
Jak konzumovat slupku z česneku

léčivý extrakt
Ujistěte se, že na slupce nejsou žádné stopy po škůdcích, jsou čisté a lesklé. Nejdříve se musí vysušit a následně rozemlít na prášek pomocí mlýnku na kávu. Rozdrcené slupky přesypte do skleněné nádoby s uzavíratelným víkem.

Pro přípravu extraktu si 1 PL prášku zalijte 250ml vroucí vody, přikryjte a nechte přes noc odležet. Nápoj si rozdělte na polovinu a během dne vypijte všechno. Tento postup praktikujte 1 měsíc, pak si dejte přestávku v délce 10 dní a opět opakujte. Pomůže vám normalizovat fungování ledvin, srdce, zvýší vaši imunitu, odstraní toxiny a omladí.

cesnek slupky2

 

 

 
Čínský homeopatický lék
Elixír mládí byl díky česnekovým slupkám známý v Číně již před 5000 lety, dokazují to i nalezené starověké hliněné tabule.

Recept: 4 hrsti slupek zalijte 1 litrem horké vody (ne vařící!) A nechte přes noc odstát. Pijte 4 sklenice denně podle následujícího schématu: muži od 10. do 20. dne v každém měsíci a ženy od 20. do 30. dne. Přestávka mezi pitím: 1-2 měsíce.

cesnek slupky3

 

 
Prášek proti průjmům
Rozdrcené slupky dokáží rychlým způsobem odstranit poruchy trávicího systému a jako pěkný bonus k tomu přidají i zbavení se červů z organismu.

Zastavte si silný průjem: 1 lžičku prášku zapijte libovolným množstvím vody. Dávejte si však pozor, protože dlouholetá konzumace slupek může vést k zácpě.

cesnek slupky4

 

 
kontraindikace

Česnekové slupky by neměli konzumovat těhotné a kojící ženy a také děti do věku 12 let. Pozor by si měli dát i lidé trpící cukrovkou, nízkým tlakem a chronickým onemocněním zažívacího ústrojí.

Věříme, že další dávka česnekových slupek už neskončí v koši, ale uskladníte se na poličce v kuchyni. Tento skvělý produkt z přírody by neměl zůstat bez povšimnutí ani vaší rodiny, proto s nimi sdílejte tyto důležité informace!

cesnek slupky5
loading...

Kam dál?