Modelka jedla 15 sklenic Nutelly každý měsíc, aby měla největší zadek na celém světě. A to se jí povedlo!


Na světě jsou lidé, kteří mají podivné sny. A mnoho z nich si je splní. I Natasha Crown je přesně tímto příkladem. Chtěla ty největší hýždě světa!

Samozřejmě není nic špatného na tom, že si občas dopřejeme nějakou tu dobrou sladkost

Jak se ale říká, tak vše by se mělo dělat s mírou. Pokud se snažíte držet si štíhlou linii, tak byste se měli sladkostem, tedy konkrétně cukru, vyhýbat velkým obloukem.

Natasha Crown

Toto ale rozhodně neplatí pro Natashu Crown, která pochází ze Švédska. Jejím snem bylo mít největší zadek na celém širém světě.

24 letá žena se do toho pustila opravdu hodně zvláštním způsobem. Nataša doufá, že její plně tuková dieta, která se skládá především z pizzy, těstovin a zmrzliny jí pomůže dosáhnout svého vysněného cíle.

Podařilo se jí splnit si svůj sen?

Každý měsíc jsnědla 15 sklenic Nutelly ve snaze nabrat 56 kilogramů, díky kterým by mohla podstoupit zvláštní operaci, při níž by jí byl chirurgicky přemístěn tuk. Jakmile dosáhla požadované váhy, tak lékaři s tímto zákrokem, při kterém jí doslova naplnili pozadí tukem, nakonec souhlasili.

Její mise konečně začala, když podstoupila svou první chirurgickou operaci ve věku 20-ti let. Od té doby tvrdí, že se stala závislá na kosmetické chirurgii. Vedle jejích zadních partií má Crown také zavedenou vložku do rtů a doufá, že v budoucnu ještě podstoupí operaci nosu.

 

Fotografie najdete na další straně