Mladá žena trpěla morbidní obezitou, ale po 9 měsících se jí podařilo zhubnout 55 kg!


Seznamte se s 25-letou Kate Reiter. Je až těžké uvěřit, že před 9 měsíci vážila 120kg!

Není to tak dávno, co se Katie snídaně skládala z čokoládové tyčinky a energetického nápoje. Během dne se prokousala několika sendviči a ve večerních hodinách bylo pravidlem, že jí přijde donáška z McDonaldu, kde dostala velkou tašku s dvěma burgery, hranolky a kuřecíma nugetkama.

1

 

 
Je samozřejmostí, že tyto stravovací návyky po sobě zanechali katastrofální následky. Každým přibývajícím rokem byla Kate těžší o 10 kilo. Ze začátku jí to nedělalo velké starosti ani obavy, dokud to nezačalo mít zdravotní následky. Její nohy začaly opuchat, takže nemohla dále vykonávat svou práci prodavačky.

Kdy přišel bod zlomu?

Zhoršující se zdraví v důsledku obezity přimělo mladou Kate vstoupit si do svědomí. Byla rozhodnuta vzdát se nezdravého přejídání se a začala počítat kalorie.

Jako první, svůj denní příjem snížila na 1200 kalorií denně, ale díky aktivnímu cvičení se ukázalo, že bude lepší, když si ho zvýší na 2000. Už po jednom měsíci se jí podařilo snížit váhu na 100kg!

2

 

 
Intenzivní tréninkový plán dokáže pomoci ženám nejen rychle zhubnout, ale také tomu, aby na jejich těle nezůstala visící kůže.

V současné době vypadá úžasně a pracuje jako fitness trenérka, kde pomáhá i jiným lidem překonávat jejich problémy s nadváhou.

4

5