Úvod ZDRAVÍ Rady Mix Sody a Medu: Konzumujte 3 lžičky denně a sledujte co to...

Mix Sody a Medu: Konzumujte 3 lžičky denně a sledujte co to udělá s vaším tělem


Je možné vyléčit rakovinu sodou bicarbona a javorovým sirupem?
Očividně ano.

Tato informace probleskla novinovými titulky.

Léčba popularizovaná Jimem Kelmunom, doktorem žijícím v Asheville v Severní Karolíně, znamená skutečný průlom.

Říká: „Podal jsem tuto směs více než 200 pacientům, u kterých byla diagnostikována rakovina v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak k obdivu žilo ještě 15 a více let – a téměř polovina se rakoviny úplně zbavila. „

Vypadá to tak jednoduše, až se z toho chce člověku plakat, ale tato prostá léčba sodou bicarbon a javorovým sirupem je nesmírně účinná přírodní chemoterapie, která velmi efektivně ničí rakovinné buňky.

Přitom je zcela bez vedlejších účinků, které doprovázejí většinu neporovnatelně méně efektivních „Standardních“ chemoterapeutických metod. Za tepla vytvořená směs chemicky čisté sody (Hydrogenuhličitan sodný – NaHCO3) a javorového sirupu je velmi efektivním prostředkem proti všem druhům rakoviny.

Zahřáté se na sebe pevně navážou molekuly sody a javorového sirupu a takto vybavená glukóza může zamířit k rakovinným buňkám.

Rakovinné buňky prostě milují cukr, který přímo hltají.
V tomto případe je ale na molekuly cukru navázaná silně zásaditá sodíková sloučenina!

Kyselé rakovinové buňky absorbují s cukrem i sodu a to je jejich zkáza.

Recept: Javorový sirup a jedlá soda

 

 

3 díly javorového sirupu a jeden díl jedlé sody (soda bicarbonia) smíchat (například 15 lžic sirupu a pět lžic sody), pořádně zamíchejte a dejte do hrnce na sporák. Ohřívat na nízké teplotě maximálně do 40 ° C, po dobu 5 minut dokud směs nezhoustne. (Při vaření Vám pomůže zavařovací teploměr)

Ze začátku se může užívat sirup častěji, například 3 x denně jedna čajová lžička. Jinak postačí užívat 1 čajovou lžíci ke 1 x denně dlouhodobě.

Sirup je možně rozpustit v malém množství vody, nebo ho natřít na chléb.
Javorový sirup může být dočasně nahrazen medem.

Obecně platí: nejíst jinak žádný cukr v pokrmech ani nápojích, s výjimkou trochu
ovoce.

Tato léčba je založena na tom, že rakovinné buňky milují cukr, který do sebe vtahují.
Javorový sirup obsahuje čistou glukózu, takže tuto podmínku dokonale splňuje.

Takto se látka dostane přesně do centra nádoru. Jedlá soda tak dokáže díky obrovskému obsahu kyslíku rakovinný nádor doslova rozbil zevnitř. A to už během prvních tří dnů.

Dochází tak k totální likvidaci nádoru v jakémkoliv stádiu, tedy i v konečné fázi rakoviny.

Rakovina není nemoc, ale přírodou řízené prodloužení života. Není to nic víc než poslední projev extrémního překyselení organismu a toxicity tělesných tekutin a tkání.

Za těchto podmínek a při dysfunkci imunitního systému by tělo předčasně zemřelo. Proto na svou ochranu moudře začne shromažďovat vnitřní toxiny, obalovat jejich superkyselé tkáně a zapouzdří jejich pod nepropustnou ochrannou vrstvou, aby zabránilo jejich dalšímu šíření.

S tímto důvtipný řešením získá majitel delší život.

My ovšem tento proces nazýváme nemocí.

Tělo vytvoří tumor proto. aby potlačilo a uklidilo jedy, které jinak nemůže vyloučit a prodloužilo život na tak dlouho, jak je to jen možné. Poskytujíc svému majiteli dostatek času na eliminaci interní toxicity.

Metastázy jsou posledním pokusem těla ke své záchraně. Pokud je tato interní toxicita úspěšně potlačena tělo dokáže postupně bezpečně odstranit všechny nádory a zdraví se mu vrátí.

Pokud tento proces není úspěšný, osud vlastníka těla je definitivně určen a tělo umírá ne na rakovinu, ale na extrémně jedovaté léčebné postupy, intenzivní emoční zhroucení, zoufalství a stres.

Zkuste své tělo milovat co nejvíce z celého srdce a co nejdříve začněte s detoxikací.
loading...

Kam dál?