Úvod ZE ŽIVOTA Inspirace Měsíc vašeho narození o vás může prozradit víc, než si myslíte. Co...

Měsíc vašeho narození o vás může prozradit víc, než si myslíte. Co o vás však vypovídá?


A je tu další psychologický test! V tomto testu nemusíte rozlouskávat složité obrázky či přemýšlet nad správnou odpovědí.

A je tu další psychologický test! V tomto testu nemusíte rozlouskávat složité obrázky či přemýšlet nad správnou odpovědí. Prostě stačí když řeknete, v jakém měsíci jste se narodili.

Budete koukat, kolik toho o vás dokáže vypovědět taková maličkost. Existuje velká řada horoskopů, které vám řeknou, jaký budete mít den, nebo kdy budete mít děti a svatbu. Zde se ale dozvíte, jaká osoba doopravdy jste a jak vás ostatní vnímají.

Pokud si chcete někoho proklepnout, tak tady můžete, protože měsíc narození řekne o člověku hodně. Nevěříte? Přesvědčte se sami!

Leden

Jste velkorysí člověk, který rád naslouchá lidem. Vaši blízcí vás obdivují za to, jak jste pozitivní a optimistický. Dokážete dělat lidem radost už jen tím, že jste v místnosti. Všichni vás mají rádi, protože obdivují jaký jste.

Únor

Jste velice přesvědčivá a energická osoba. Když vstoupíte do místnosti nikdo z vás nespustí oči, protože z vás energie jen sálá. Máte svůj vlastní postoj a tím všechny dokážete okouzlit. Buď vás za to lidé milují, anebo nenávidí.


Březen

Jste ustálená a rozhodná osobnost, která se nevzdává ani v těch nejtěžších chvílích. To je vaše největší přednost. Jste také člověk, který touží žít naplno a užívat si každého dne. Díky své skvělé intuici, dokážete často odhalit spoustu věcí, než se vyklubou na povrch.

Duben

Jste velmi emocionálně založený typ člověka a nebojíte se to všem dát najevo. Lidé vás obdivují a milují právě za vaši citlivou stránku. Díky svému postoji a názorům děláte ze světa lepší místo.


Květen

Jste úžasná a krásná osoba. Bohužel vám mnoho lidí váš dokonalý vzhled závidí. Lidé, kteří vás ale dobře znají, tak vás mají moc rádi. Jste totiž velice zajímavá a půvabná osobnost, která na své přátelé nedá dopustit.

Červen

Se svou pokojnou a klidnou povahou můžete udělat ze světa lepší místo. Možná se vám to zdá být nesmyslné, ale je to tak. Jste velice emocionálně založený typ, a také máte skvělou intuici. Díky své intuici dokážete rozpoznat tužby ostatních, a proto jste ve vztahu skvělým partnerem.

 

Červenec

Jste velmi nebojácní a odvážní, což z vás dělá velmi silnou osobnost. Přesto máte ale i citlivou stránku, kterou ale nedáváte tak často najevo. Pokaždé jste milí a uctiví, takže jste mnoha lidem sympatičtí.

Srpen

Spousta lidí si nedokáže přiznat chybu, když něco pokazí. To vám problém ale vůbec nedělá. Všichni vaši blízcí vás obdivují za vaši čestnost a upřímnost. Díky těmto vlastnostem, si snadno získáte lásku a důvěru lidí.


Září

Jste člověk s velkou fantazií a rádi sníte. Rádi se učíte nové věci a jste velmi zvědavý. Když věci neklapou podle plánu, vás to nerozhází a dokážete si vždy poradit. Tohle na vás lidé obdivují a nebojí se vás proto následovat.

Říjen

Své problémy řešíte vždy s velkým odhodláním a energií. Máte velmi dobré srdce a jste připraveni každému pomoci a dát mu to, co zrovna potřebuje. Měli by jste být ale více opatrní, protože by vás mohli lidé začít využívat.


Listopad

Jste velice přemýšlivý typ a máte hlavu plnou skvělých nápadů. I když jste veliký snílek, nohama zůstáváte pořád pevně na zemi. Máte rádi, když o vás mají lidé zájem a věnují vám hodně pozornosti.

Prosinec

Jste velmi emocionálně založený typ člověka a nebojíte se to všem ukázat. Občas vám bohužel přijde, že se vám nedostává dostatek toho, co by jste si zasloužili. Lidé vás obdivují, protože neskrýváte své pocity a nebojíte se přiznat své chyby.
loading...

Kam dál?