Měsíc ve kterém jste se narodili dokáže s jistotou určit váš charakter!


Nedaří si přijít na to, jak je to možné, ale mnoho lidí, kteří se narodili v určitém měsíci mají podobné rysy a vlastnosti, tím myslíme velice podobné. Díky statistice je možné určit s vysokou pravděpodobností, jací jste.

Níže si najděte svůj měsíc narození i porovnejte si rysy a vlastnosti.
Budete určitě překvapeni, tím jak se s vlastnostmi přiblížíte lidem, kteří jsou narození ve stejném měsíic.

leden

Ženy narozené v lednu jsou velmi ambiciozní a zároveň konzervativní. Mají problém svěřovat své pocity ostatní lidem. Často se otevřou jen lidem o kterých si myslí že jsou na stejné intelektuální úrovni nebo mají stejné názory.

únor

Romantická povaha, která byla obdařená abstraktním myšlením. Bohužel také velmi náladovým chováním. Při jednání s nimi je potřeba trpělivost.

březen

Tyhle ženy jsou velmi charismatické a miluje přírodu. Jsou také velmi příjemné a komunikativní. Nejčastěji si sednou s mužem, který se narodil ve stejném měsíci.

duben

Ženy narozené v dubnu jsou obdařené schopností navazovat vztah snadno téměř s kýmkoliv – jak milostný tak přátelský. Nicméně jsou velmi žárlivé.

květen

Květen je měsícem žen, které dbají na důslednost a dodržování zásad. Jsou atraktivní bohužel uvnitř také velmi komplikované.

květen

Květen je měsícem žen, které dbají na důslednost a dodržování zásad. Jsou atraktivní bohužel uvnitř také velmi komplikované.

POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRÁNCE ➔