Úvod ZDRAVÍ Rady Mé ruce byly suché a vrásčité. Pomohl mi tento zábal, díky kterému...

Mé ruce byly suché a vrásčité. Pomohl mi tento zábal, díky kterému jsou hydratované, hebké a jemné.


Ruce jsou jedním ze vzácných darů, který člověk dostal od Matky Přírody. Ačkoli si lidé neumějí představit život bez této části těla, je mnoho takových, kteří neměli to štěstí a ruce nemají. Přesto si užívají života plnými doušky; malují i hrají např. na klavír. My ostatní bychom se měli o ruce starat a pečovat o ně každý den.

Ruce je potřeba si chránit nejen od těžkých úrazů, ale i od drobných poranění jako jsou oděrky a suchost, ze kterých se může vyvinout větší problém, např. popraskání a svrasklá kůže. Na trhu existuje spousta kosmetických přípravků, krémů, balzámů nebo olejů, které pomáhají těmto problémům předcházet.

Také můžete navštívit kosmetický salon, kde vám rádi za pěkné peníze vaše ruce zregenerují. My vám nabízíme dvě varianty, jak o své ruce pečovat v pohodlí svého domova. Tyto metody jsou to stejně účinné jako u kosmetičky. Bonusem je, že nemusíte cestovat ani ze salónu, ani do něj a vaše ruce po proceduře mohou hned dále odpočívat. Odpadne vám totiž držení se nečisté trubky v MHD, nebo obrušování o drsný volant automobilu (pokud samozřejmě nemáte pohodlný potah).

Metoda první

Udělejte rukám zklidňující zábal

Tímto krokem se začíná i na kosmetice. Pokud si ale nezvolíte správně, může vám výběr přípravků uškodit a vaše ruce budou po proceduře spíše poraněné, než zhojené. Zábal sestává ze tří kroků.

Krok 1 Parní koupel

Co potřebujete:

  • kosmetický parafín

Jak na to?

Jednoduše. Parafín přiveďte k varu a nechejte vychladnout. Poté do něj ponořte své ruce a nechejte 20 až 30 minut relaxovat.

POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRÁNCE ➔

1
2
3
4
5loading...

Kam dál?