Úvod ZE ŽIVOTA Inspirace Máte ve svém okolí člověka narozeného ve znamení Kozoroh? Pak byste si...

Máte ve svém okolí člověka narozeného ve znamení Kozoroh? Pak byste si na něm měli vážit těchto 5 skrytých ctností!


Kozoroh je unikátní zvíře i unikátní znamení. Pokud jste se narodili ve znamení kozoroha, pak máte velké štěstí. Nelze tvrdit, že kozoroh je ideálním znamením, ale lze tvrdit, že je jedním z nejzajímavějších a hlavně nejcnostnejších!

Pokud máte doma kozoroha, pak víte, že toto znamení je opravdu výjimečné. Navenek silní lidé, kteří si od druhých drží odstup, mají velké, přímo obrovské srdce. Právě to k němu lidi přitahuje jako magnet a většinou je tato přitažlivost velmi opodstatněná. No a v konečném důsledku i dobrá.

Ctižádost

Kozoroh je neuvěřitelný motivátor. Nejen on sám je motivovaný a ambiciózní, ale dokáže tuto vlastnost přenést i na druhé. Pohání ho vpřed vlastní síla, chuť poznat nové věci a uspět. Chce být inspirátorem, a právě toto je to, co dělá z kozorohů fantastické rodiče.


Trpělivost

Jak se říká, trpělivost kozoroha je svatá. Pro dobrou věc jsou ochotni vydržet celé roky, učí a nabádají, pomalu přesvědčují, dokud nevidí pozitivní výsledky. Pozor, nemylte si to s manipulátorstvím nebo zákeřností! Řeč je o zdravé trpělivosti, kterou nemá žádné jiné znamení. Trpělivost kozoroha je totiž pouze odrazem jejich neuvěřitelné oddanosti k druhým.

Poctivost

Neexistuje člověk narozený v tomto znamení, který by nebyl poctivý a oddaný věcem, svým cílům, lidem. Kozoroh nikdy nelže, raději řekne pravdu a vytrpí si. Totéž však žádá i od svého okolí. Kozorozi jsou zdvořilí a respektující bytosti. Nikdy nikoho neurazí, i kdyby byly jejich názory navzájem zcela odlišné.

Pedantnost

Kozorozi jsou pedanti. Tito lidé po sobě nikdy nenechají spoušť, protože buď si ji uklidí, nebo ji vůbec neudělají. Hovoří jednoduše a jasně, jejich argumenty jsou srozumitelné a logické. V jistém smyslu jsou mimořádně racionální, ale když je to nutné, mají velkou dávku citů, které umí rozdávat jako drahokamy.


Altruismus

I přesto, že kozorozi rádi ocení své úspěchy a rádi přijímají od druhých vděk za své činy, druhým jsou ochotni pomoci i v té nejsložitější situaci, a to dokonce i na úkor vlastních zájmů. Proto jsou kozorozi velmi rodinné typy. Kariéra a úspěch, ať by pro ně znamenaly jakkoli mnoho, nikdy nepřeváží rodinu a mezilidské vztahy.

Kozorozi mají kamennou tvář a jsou klidní. Nepotřebují se prezentovat a dávat o sobě vědět. Pokud si jejich výsledků všimnou druzí, potěší se, ale nelpí na nich. Dopředu je žene jiná síla, a tou je hledání skutečného štěstí. Kozorozi jsou totiž jediným znamením, které toto pověstné štěstí jednou v životě skutečně najdou.
loading...

Kam dál?