Úvod RADY A TIPY Máte problém vyčistit filtr ve vaší digestoři? S tímto trikem jí budete...

Máte problém vyčistit filtr ve vaší digestoři? S tímto trikem jí budete mít jako novou a nebude vás to stát téměř nic


V zásadě můžeme digestoř považovat za nejšpinavější věc v naší kuchyni, která kromě toho, že nechutně vypadá, ještě i smrdí od starého oprskaného oleje a masti a způsobuje alergie. Navíc se může stát, že už nebude ani táhnout.
Tam, kde nepomáhají chemikálie, pomůžeme my. Pojďte se s námi podívat na nejjednodušší a zároveň nejúčinnější způsob, jak vyčistit mastný a špinavý filtr z digestoře.

digestor

Hromadí se v něm velké množství tuku, prachu a nejednou i sazí a je opravdu, ale opravdu velmi nepříjemné se na něj dívat. Dělá nám negativní vizitku, protože při pohledu na něj vypadáme jako líné hospodyňky, které nejsou schopny ani umýt obyčejný filtr. My se však můžeme snažit kolik chceme, filtr z digestoře se neleskne a stále jsou na něm ty mastné stopy.

A co je nejhorší, oprskaný je i samotný digestoř. Pamatujte si, nic není tak špatné, jak se na první pohled zdá. A i nezáviděníhodný digestoř se může změnit na lesknoucí se nástroj, který si budete při vaření opět rádi pouštět. Vše, co potřebujete je horká voda a soda bikarbona.

Jak na to ?

Ve velkém hrnci (tak velkém, abyste do něj pak mohli filtr namočit) si nechte ohřát, ale ne zcela svařit vodu. Do horké vody vysypte celý balíček jedlé sody (já dávám klasický kelímek).

1-18

 

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ