Úvod ZDRAVÍ Tělo Masírujte si tyto body na nohou před spaním a účinky se vám...

Masírujte si tyto body na nohou před spaním a účinky se vám dostaví okamžitě


Masírování je jedno z nejstarších léčebných postupů. Staří Číňané používali masáže před více než 3,000 lety a to jenom proto, že starší záznamy nejsou dochovány. A nejen oni ale i staří Hindové, Peršané a Egypťané. I Hippokrates napsal pár dokumentů, masáže a tření pomáhá ke zlepšení oběhových problémů.
Výhody masáže jsou různorodé a daleko rozsáhlé. Jsou uznávanou součástí mnoha fyzikálních programů rehabilitace. Pomáhají pro mnoho chronických onemocnění dolní části zad, artritida, bursitida, únava, vysoký krevní tlak, cukrovka, potlačení imunity, neplodnost, odvykání kouření, deprese a další.

Mnoho lidí, kteří pravidelně chodí na masáže, tak vám potvrdí, že masáž pomůže zmírnit stres a napětí každodenního života, který může vést k onemocnění.
Masírovat se dá rukama, prsty, lokty, koleny, předloktími, nohama nebo masážními přístroji. Nejlepší masáž je masáž nohou. Některé části našich nohou jsou propojeny s různými orgány v našem těle. Každý večer si masírujte nohy a uvidíte, že výsledky se dostaví hned!

– Je to prospěšné pro kůži
– Je to dobré pro dobrou cirkulaci krevního oběhu
– Zvyšuje kvalitu spánku
– Je to perfektní prevence před edému, během těhotenství
– Zlepšuje funkce orgánů
– Pomáhá proti syndromu neklidných nohou

 
loading...

Kam dál?