Svou manželku jsem po 35- letech nahradil mladší ženou a nyní žiji jako ve vězení. Podívejte se proč!


35 let šťastného manželství, úspěšné a spokojené dospělé děti … To vše vyměnil za vztah s mladou pohlednou dívkou. Dnes toho hořce lituje. Anonymní zpověď.

Mluvit o tom není nijak jednoduché, ale zdá se mi, že prostě musím.

Prožil jsem se svou ženou pětatřicet let. Zažili jsme toho hodně. Máme krásné děti, syny a dceru. Už jsou samostatné, úspěšné, synové jsou ženatí a dcera vdaná, mají pěkná manželství. Díky mé ženě, která je dobře vychovala.

Když jsme šli do penze, rozhodli jsme se s manželkou vložit své úspory do jednoho podniku. Manželka je věřící a za náš zdar se modlila. Měli jsme štěstí, výsledek předčil naše očekávání.

V životě jsem tolik peněz neměl, div jsem se nezbláznil radostí. Náhle jsem se stal členem klubu těch nejbohatších. Můj život se změnil. A začalo se mi zdát, že jedna žena, ta jediná, se kterou jsem prožil svůj dosavadní život, že to je … zkrátka málo.

Přestěhovali jsme se do přepychové čtvrti, pořídili si přepychové auta. Začali mě zvát na důležité schůzky a uzavřené jednání. Všichni moji noví známí měli mladé společnice a manželky. Také kolem mě se začaly vlnit různé mladé krásky.

Lichotily mi a mně se to moc líbilo. Rozhazoval jsem peníze nalevo i napravo. Pak jsem potkal ji – říkejme jí například Dolly. Byla mladá, sexy, nespouštěla ​​ze mě oči a zdála se ochotná ke všemu. No a já – jsem se „zamiloval“. Měla však podmínku. Musím se s ní oženit.

Moje první žena mi nikdy v životě nezpůsobila žádné trápení. Stála při mně opravdu tak, jak se to říká: „v dobrém i ve zlém.“ Nedokážu vlastně vysvětlit, neumím popsat, jak to všechno proběhlo …

Navštívil jsem Dolly a její matku. Ta byla vrstevnicemi mé manželky. Nejprve podávala skvělý oběd. Potom začala nastolovat podmínky. Mluvila o tom, že jí jde jen a jen o štěstí její dcery (sama byla rozvedená). Dali mi společně s Dolly tři měsíce na to, abych se rozhodl a rozešel se ženou. Jinak se vícekrát neuvidíme. „Klečel jsem a sliboval, že to všechno udělám?“ Nepamatuji se.

pexels-photo-768x530

Když jsem se vrátil domů, začal jsem svou manželku obviňovat ze všech myslitelných i nemyslitelných věcí. Hádka následovala hádku.

 

Pokračování příběhu na další straně