Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Manželé měli svůj svatební dar otevřít až při první hádce. Udělali tak...

Manželé měli svůj svatební dar otevřít až při první hádce. Udělali tak po 9ti letech – obsah daru je rozplakal


„Měli jsme více nedorozumění, ale bylo to vždycky v pořádku … nikdy jsme neotevřeli dar …“

Kathy a Brandon Gunn se připojili k manželství dne 1. září 2007.

Kathy a Brandon z Michiganu jsou manželé po dobu 9 let, ale do května tohoto roku ještě neotevřeli jeden z jejich svatebních dárků.

Ale ona dala nově vzal sestru Kathynej starou matku s pohlednicí, kde bylo napsáno, že by ji neotevřeli, dokud se nepočkali.

Kathy přidala příspěvek na jednu z jejích sociálních sítí a vysvětlovala, proč manželka čekala na to, aby se dar otevřel tak dlouho.

Bílá karta od tety Alison byla přiložena k pohlednici, která zní: „Neotvírejte první argument.“

29. Srpen byl zveřejněn Kathynův příspěvek na stránce Facebook – Love What Matters, kde získal více než 12 000 lidí a 1 500 akcií.

Teď, když jsme měli několik vážných argumentů ohledně praskliny dveří, Kathy píše: „Měli jsme více nedorozumění, ale bylo to vždycky v pořádku … Nikdy jsme tento dar neotevřeli.“

V květnu si u stolu uvítali sklenku vína a přemýšleli, co koupit mladého páru na svatbě Kalamazoo, kterou se připravovali. Jedna, kterou si vzpomněla Kathy, byl nejlepší dárek od tety Alisonové, která byla ještě neotevřená.

Kathy napsala, že jsou oba příliš tvrdohlaví a rozhodli se, že nebudou darovat roky, protože si mysleli, že otevření by znamenalo selhání. V případě problému byli vždy odhodláni objasnit.

„To nás přinutilo vyřešit všechny situace. Kdy je ten správný čas? Co když to není náš nejhorší argument? Co když je před námi něco horšího a my nebudeme mít náš dárek?!? Jak můj ujo řekl: „Nic nemůže být tak špatné, že to nemůže být ještě horší.“
Když se pár konečně rozhodl otevřít dárek na konci noci, našli ručně psané poznámky, peníze kolem sklenic na víno a několik výrobků na koupání. Poznámky adresované Kathy obsahovaly, že si koupila pizzu za své peníze a koupala se. Oznámení adresovaná Brandonovi mluvila, koupit květiny a láhev vína za peníze.

Poznámky pro Kathy: „Koupit pizzu nebo něco, co oba máte rádi.“

Komentáře pro Brandona: „Koupit květiny a láhev vína.“


 

Také v krabičce byly křišťálové sklenice na víno, květinové vázy, sprchový gel, tělové mléko a pěna do lázně.

Cennější než to, co bylo na dně, bylo symbolické, což znamenalo pro pár.

„9letá byla krabice na poslední poličce skříňky, někde vzadu. Učila nám toleranci, porozumění, kompromis a trpělivost. “

Pokračuje: „Naše manželství nás posílilo, stali jsme se našimi nejlepšími přáteli, partnery a spoluhráči. Dnes jsme se rozhodli otevřít box, protože jsem si konečně uvědomil, že to, co drží naše manželství a obě pokes není box. Je to naše. “

Kathy, která mě s brandname 6 letou dceru a 3 letého syna řekla, že nejdůležitější lekce, jakou se naučila během 9 let manželství je o tom, že musí být dobrý partner.

„Život nám dává mnoho překážek a soužení, ale bylo by velmi obtížné bojovat s nimi bez někoho, s kým bychom mohli počítat s kým bychom mohli následovat a s kým bychom mohli plakat. Brandon je mou podporou. Neexistuje žádný problém, kterým čelím. Vím, že můžu počítat s ním i s ním. Je mnohem jednodušší žít, pokud víte, že někdo je s vámi stále a udělá pro vás něco.


Přečtěte si celý příspěvek facebook:

Mysleli jsme si, že ten dar skrývá něco, co nás probudilo. Něco, co ukrývá klíč k záchraně manželství – starý trik. Protože moje teta a ujo jsou ženatí téměř půl století stará. Tak jsme si mysleli, že krabice nás „zachrání“, když to bude zapotřebí. Byl to nejkrásnější dárek, který bychom mohli dostat.

„9letá byla krabice na poslední poličce skříňky, někde vzadu. Učila nám toleranci, porozumění, kompromis a trpělivost. „Naše manželství nás posilovalo, stalo se našimi nejlepšími přáteli, partnery a spoluhráči. Dnes jsme se rozhodli otevřít box, protože jsem si konečně uvědomil, že to, co drží naše manželství a to není box, je kořist. Je to naše. „
loading...

Kam dál?