Manželé měli svůj svatební dar otevřít až při první hádce. Učinili tak po 9 letech. Obsah zprávy je rozplakal dojetím„Měli jsme více nedorozumění, ale vždy to bylo v pohodě … nikdy jsme dar neotevřeli ..“

Kathy a Brandon Gunovi do manželství vstoupili 1.9.2007.

manzeledar1

 

 
Kathy a Brandon z Michiganu jsou manželé již 9 let, ale až do května tohoto roku, stále neotevřely jeden ze svých svatebních darů.

Dar dala novomanželům sestra Kathynej staré mami s pohlednicí, kde bylo napsáno, že ho nemají otevřít, dokud se poprvé nepohádajú.

Kathy přidala na jednu ze svých sociálních sítí příspěvek s vysvětlením, proč dvojice čekala tak dlouho na otevření daru.

K bílé krabici od tety Alison byla připojena pohlednice, na které bylo napsáno: „Neotvírejte do první hádky.“

29. srpna byl Kathyn příspěvek zveřejněn na facebookové stránce – Love What Matters, kde získal více než 12 000 like-ů a 1 500 sdílení.

Nyní, když jsme měli za sebou už pár vážných hádek spojených s boucháním dveří, Kathy píše: „Měli jsme více nedorozumění, ale vždy to bylo v pohodě … nikdy jsme dar neotevřeli.

manzeledar2

 

 
V květnu si vychutnávali sklenici vína u stolu a přemýšleli, co koupit novomanželům na svatbu v Kalamazoo, na kterou se chystali. Jeden, na který si Kathy vzpomněla byl nejlepší dárek od tety Alison, který byl stále neotevřený.

Kathy psala, že oba byli příliš tvrdohlaví a odhodláni neotevřít dar celá ta léta, protože si mysleli, že otevření by znamenalo jakési selhání. Pokud se náhodou vyskytl nějaký problém, vždy byli odhodláni si to ujasnit.

„Nutil nás to vyřešit všechny situace. Kdy je ten správný čas? Co když to není naše nejhorší hádka? Co když je před námi něco mnohem horšího a my nebudeme mít náš dar?!? Jak říkal můj strejda: „Nic nemůže být tak špatné, aby nemohlo být ještě horší.“

manzeledar4

 

 
Když se dvojice konečně té noci rozhodla otevřít dar, našli tam rukou psané poznámky, peníze kolem sklenic na víno a pár produktů do koupele. Poznámky, které byly adresovány Kathy obsahovaly to, aby za peníze koupila pizzu a dala si koupel. Poznámky určeno Brandon zase říkali, ať za peníze koupí květiny a láhev vína.

Poznámky pro Kathy: „Kup pizzu nebo něco, co máte oba rádi.“

manzeledar3

Poznámky pro Brandona: „Kup květiny a láhev vína.“

manzeledar5

 

 
V krabici byly také křišťálové sklenice na víno, váza na květiny, sprchový gel, tělové mléko a pěna do koupele.

Více hodnotné než to, co se nacházelo dovnitř byla symbolika, co to pro dvojici znamenalo.

„9 let stála krabice v poslední polici skříni, někde úplně vzadu. Naučila nás tolerance, porozumění, kompromisu a trpělivosti. „

Pokračuje: „Náš sňatek nás posílil, stali jsme se nejlepšími přáteli, partnery a spoluhráči. Dnes jsme se rozhodli otevřít krabici, protože jsem si konečně uvědomila, že to, co drží naše manželství a nás dvou pohromadě není krabice. Jsme to my sami. „

Kathy, která mě s brandname 6 letou dceru a 3 letého syna řekla, že nejdůležitější lekce, jakou se naučila během 9 let manželství je o tom, že musí být dobrý partner.

 

 
„Život nám dává mnoho překážek a trápení, ale bylo by velmi obtížné s nimi bojovat bez někoho, s kým bychom mohli počítat, koho bychom mohli následovat a s kým bychom mohli plakat. Brandon je moje opora. Je jedno jakému problém čelím. Vím, že se na něj mohu spolehnout a také on na mě. Je mnohem jednodušší prodírat se životem pokud víte, že je někdo stále při vás a udělá pro vás cokoliv.

Mysleli jsme si, že dar skrývá něco, co nás drží pohromadě. Něco, co ukrývá klíč k záchraně manželství – jakýsi starý trik. Vždyť moje teta a strejda jsou manželé téměř půl století. A tak jsme si mysleli, že krabice nás „zachrání“ když to bude nutné. Byl to nejkrásnější dárek, jaký jsme mohli dostat.

„9 let stála krabice v poslední polici skříně, někde úplně vzadu. Naučila nás tolerance, porozumění, kompromisu a trpělivosti. „Náš sňatek nás posílil, stali jsme se nejlepšími přáteli, partnery a spoluhráči. Dnes jsme se rozhodli otevřít krabici, protože jsem si konečně uvědomila, že to, co drží naše manželství a nás pohromadě není krabice. Jsme to my sami. „