Úvod ZE ŽIVOTA Rodina Manželé drží na rukou svých 6 dětí. Takto vypadají o 30 let...

Manželé drží na rukou svých 6 dětí. Takto vypadají o 30 let později! K neuvěření


18. listopadu 1983 se život manželů Waltonovcov změnil natolik, že o jejich příběhu se dozvěděl téměř celý svět. Právě v tento den Janet svému manželovi porodila 6 dětí. Byl to první případ šesterčata, které úspěšně přežili celý porod.

Janet si pamatuje, že byl neobvykle teplý podzimní den a nejvíce se bála toho, že nestihne přijít do nemocnice. Auto, ve kterém to měli nasměrovány do porodnice totiž zůstalo viset v dopravní zácpě, kvůli vypadnutí koberci z kamionu.

Dnes, více než 30 let po porodu, jim dala jedna z dcer vytoužené vnouče. Když si ji novopečená babička vzala na ruce, nemohla uvěřit, že její vnučka váží 3,3 kg, což bylo považováno za normu. Když rodila Janet, každá z jejích dcer vážila jen něco více než 1 kg!

Je zábavné, že ještě předtím manželé přemýšleli o adopci dětí ze sirotčince. Janet nepomáhaly žádné přípravky ani léky, přestože jim lékaři řekli, že jsou oba kompletně zdraví.Zpráva o těhotenství je tedy patřičně překvapila. Ať už to mělo dopadnout jakkoliv, neměli v úmyslu obrátit se svému osudu zády. Janet se rozhodla věnovat výlučně dětem a Graham si vzal dovolenou na celý rok, aby své manželce pomohl.

Prvních šest týdnů byly dívky na oddělení intenzivní péče pro novorozence. Pak si je rodiče mohli vzít domů, kde začal každodenní kolotoč.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍBĚHU A VIDEO NA DALŠÍ STRÁNCE ➔


1
2loading...

Kam dál?