Manželé drží na rukou 6 dětí. Takto vypadají o 30 let později! Tohle není přece možné?


Dnes, když její dcera řekne, že se vnučce nechtělo v noci spát, Janet se jen usmívá. Manželé spolu se šesti dětmi se po dobu dvou let vyspali ne více než jen pár hodin denně.

Nedávno vypočítali, že během prvního roku museli dcerkám koupit minimálně 11 000 plenek. Manžel si ještě dosud pamatuje, jak celý dům voněl od pracího prášku a dětského zásypu.

Při procházkách to bylo tak, že některé děti byly v kočáře pro dvojčata a další nosili na rukou. Pokud se k ním dostavila návštěva, manželé jim dali třetí kočárek a šli se projít všichni.

Rok po narození dcer se Graham vrátil do svého zaměstnání – aranžéra. O pár let později se i Janet zaměstnala v nemocnici na novorozeneckém oddělení, kde pracovala až do důchodu.

Nejzajímavější je to, že jen několik měsíců poté, co Janet odešla do důchodu, se v nemocnici narodila její první vnučka.


 

Od prvních dnů života se narozená vnučka stala centrem pozornosti, vždyť drobeček má kromě rodičů a prarodičů i 5 tet! Rodina se pravidelně setkává a manželé Waltonovci se těší, kdy jim i jejich ostatní dcery oznámí, že čekají do rodiny další přírůstky.

Ty se však zatím nechystají zakládat si rodiny i přesto, že proti dětem nemají nic. Nejsou ale odhodlány porodit šesterčata, tak, jak se to podařilo jejich matce.

Pokud máte 45 minut nazbyt a víte anglicky, viz také následující dokument o této neobyčejné rodině.Přestože si Janet nevěděla představit život s hejnem dětí, zvládla tento test výborně a ze všech dcer vyrostly úspěšné ženy. Za její nezištné úsilí při výchově, získali to nejcennější - silnou rodinu a lásku všech dcer.1
2