Manželé drží na rukou 6 dětí. Takto vypadají o 30 let později! Tohle není přece možné?


18. listopadu 1983 se život manželů Waltonovcov změniL tak, že se o jejich příběhu dozvěděl snad každý kdo se jen trochu dívá na internet. Právě v tento den Janet svému manželovi porodila všech 6 dětí. Byl to historicky první případ šesterčat, která přežila ve zdraví.

Janet si pamatuje, že byl neobvykle teplý podzimní den a nejvíce se bála toho, že nestihne přijít do nemocnice. Auto, ve kterém to měli nasměrovány do porodnice totiž zůstalo viset v dopravní zácpě, kvůli vypadnutí koberci z kamionu.

Dnes, více než 30 let po porodu, jim dala jedna z dcer vytoužené vnouče. Když si ji novopečená babička vzala na ruce, nemohla uvěřit, že její vnučka váží 3,3 kg, což bylo považováno za normu. Když rodila Janet, každá z jejích dcer vážila jen něco více než 1 kg!

Je zábavné, že ještě předtím manželé přemýšleli o adopci dětí ze sirotčince. Janet nepomáhaly žádné přípravky ani léky, přestože jim lékaři řekli, že jsou oba kompletně zdraví.


Zpráva o těhotenství je tedy patřičně překvapila. Ať už to mělo dopadnout jakkoliv, neměli v úmyslu obrátit se svému osudu zády. Janet se rozhodla věnovat výlučně dětem a Graham si vzal dovolenou na celý rok, aby své manželce pomohl.

Prvních šest týdnů byly dívky na oddělení intenzivní péče pro novorozence. Pak si je rodiče mohli vzít domů, kde začal každodenní kolotoč.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍBĚHU A VIDEO NAJDETE NA DALŠÍ STRÁNCE ➔