Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné Manžel jí zemřel v Afghánistánu. Když zapnula jeho počítač, našla v něm...

Manžel jí zemřel v Afghánistánu. Když zapnula jeho počítač, našla v něm složku, kterou před ní skrýval…


Září 2010 byl pro Emmu Weaverovou neuvěřitelně tragický – její manžel a otec 9měsiční Kylie zemřel v Afghánistánu při výbuchu bomby.

Todd Weaver neměl šanci se rozloučit se svou rodinou, neřekl jim, jak moc je miluje … Udělal však něco, aby měl jistotu, že když umře, jeho manželka a dcerka dostanou odkaz. Voják ve svém počítači zanechal 2 složky. Jeho ženě po jeho smrti přivezli všechny jeho věci.

Jedna složka nesla název „Drahá Emmo“ a ta druhá „Drahá Kiley“.

Drahá Emmo,

pokud čteš tento dopis, znamená to, že jsem se nevrátil domů a nemohl Ti připomenout, jak moc Tě miluji.

Vždy jsem tě miloval a když Ti to aspoň trochu udělá radost, nikdy Tě neopustím. Navždy tu budu pro Tebe. Vím, že je Ti nyní velmi smutno, ale si silná a určitě to zvládneš.

Pamatuj, že Bůh ví, co je pro nás nejlepší a snaž se v tom najít něco pozitivního. Stalo se to z nějakého důvodu, i když teď o tom určitě pochybuješ.

Si pro mě ta nejdůležitější osoba! Nemohl jsem si přát hezčí, moudřejší a pečlivější manželku. Život s Tebou byl nádherný. Měl jsem život, o kterém si většina lidí může nechat jen zdát. Vzal jsem si za manželku dokonalou ženu, která mi porodila dítě.

Buď silná pro naši dcerku. Mluvte o mě a vždy ji řekni, jak moc jsem ji miloval. Když se narodila, byl to pro mě ten nejkrásnější den.

Řekni jí, že tatínek je nyní v nebi a shora na ni dohlíží a ochraňuje ji. Miluji Tě Emmo! Pamatuj, že máš právo a dokonce povinnost dělat vše pro to, aby si byla opět šťastná. Máš před sebou celý život. Těším se, že jistou část jsme strávili spolu.

Miluji Tě,
Todd. “


Drahá Kiley,

i když si mě nebudeš pamatovat, chci, abys věděla, že Tvůj otec tě miluje.

Pracoval jsem v Afghánistánu, když ti bylo teprve 9 měsíců. To, že jsem Vás s mámou nechal o samotě, bylo pro mě to nejtěžší rozhodnutí, jaké jsem musel v životě udělat.

Kiley, jsi můj dar od Boha! Nejkrásnější den v mém životě byl ten, kdy ses narodila. Vždy, když jsem byl s Tebou, moje srdce přímo křičelo radostí. Můj život nebyl kompletní, dokud si se v něm neobjevila ty.

Máš štěstí, protože máš tu nejlepší mámu pod sluncem. Pamatuj, vždy ji poslouchej. Raduj se ze života, děkuj Bohu za každý den a pamatuj, že tatínek Tě bude navždy milovat.

Otec. “

Každý den si projevujte lásku! Jednoho dne už může být pozdě …