Úvod RADY A TIPY Do života Maminka nalepila své dceři na boty několik měděných mincí. Když zjistíte, proč...

Maminka nalepila své dceři na boty několik měděných mincí. Když zjistíte, proč to udělala, budete nadšeni


Nadevše je milujeme, ale někdy nás jejich vrtochy tak otravují, až máme pocit, že z nich zešílíme. Podobné situace má na denním pořádku britská maminka, kterou její malá dcera přiváděla každý týden do zuřivosti novými a novými vrtochy. Jednou chtěla být hokejistka, jindy tanečnice. Aktuálně se jí však zalíbil step.

Malá tanečnice

Když holčička vyrukovala s návrhem, že chce chodit na hodiny stepu, protože se jí líbí jak boty cinkají o zem, unavená matka se uchýlila k bizarnímu nápadu. Vzala boty své dcerky a přilepila její měděné mince na spodní stranu tenisek. Ty obula malé a v zoufalství řekla: „Tak, a teď můžeš stepovat, jak jen chceš!“. Holčička nápad potěšil a krátkodobý zájem maminku vyšel nanejvýš levně.


Děti milují zvuk

Z této milé příhody, kdy si matka nevěděla s dcerou rady a v zuřivém zoufalství popadla a takříkajíc zničila tenisky vteřinovým lepidlem, vznikl ve Velké Británii hotový trend. Maminky svým dětem začali hromadně lepit mince na boty a chodit s nimi po ulici. Děti měly radost, která hraničila s bláznovstvím a skákaly na cvakajících botách tolik, až si učitelky začaly pochvalovat, že děti odpoledne dobře spí. Pravda, fyzická únava udělá své.
loading...

Kam dál?