Malý domeček má jen 26m², ale uvnitř ukrývá něco ÚŽASNÉ, co vás DOSTANE


Právě se díváte na dům, který je tak malý, že byste ho mohli leckde ukrýt a přehlédnout, pokud byste šli kolem něj. Jde totiž o nejtenčí dům na světě. Svým luxusním vybavením ale předčí mnoho větších domů.

Za zhotovením tohoto ultra tenkého domu stojí Chris Heininge. Už jako 17-letý se stal Chris křesťanským misionářům, díky nátlaku rodičů, aby už nemusel nikdy manuálně pracovat jako oni. Jeho rodiče byli šikovní designéři a řemeslníci kteří vyrábějí útulné a ekologické mini domy. Jak se říká, jablko nepadá daleko od stromu.

Během následujících 20-ti let strávil Chris v Indii a Japonsku. Během svého pobytu v zahraničí, ale pomáhal s výstavbou nejednoho domu a netají se tím, že ho velmi inspirovaly Japonští architekti a stavby. Ty se vyznačují neuvěřitelným minimalismem a dokonalostí, která předčí všechna očekávání.

Bylo tedy jasné, čemu se bude Chris po návratu domů věnovat. Tento Mini dům je navržen tak, aby splňoval všechny podmínky pro normální bydlení. Obrovskou výhodou jsou jeho rozměry. 3 × 6 metrů, jeho výška dosahuje 4,5 metru. Domek má až dvě patra, přičemž spodní patro zahrnuje obývák s kuchyní a koupelnou, ve které je dokonce i jacuzzi vrchní patro tvoří ložnice s postelí, která má skutečně královské rozměry.

domecek1

 

 

domecek2

 

domecek3

 

 

domecek4

 

domecek5

 

 

domecek6

 

domecek7

 

domecek8