Úvod RADY A TIPY Do života Má váš partner jeden z těchto 4 peni*ů? Pak si užijete ten...

Má váš partner jeden z těchto 4 peni*ů? Pak si užijete ten nejlepší s*x!


Není to jen o velikosti ale i o tvaru. Pokud má muž jeden z následujících tvarů, bude se vám sex s ním opravdu líbit!
Není to vždy jen o mužích, podstatnou roli hraje i tvar a velikost samotné vagíny. No s banánem, hákem nebo “burritem” vás orgasmum určitě nemine.

Burrito
Takovému přirození říkáme “klacek”, “kláda” nebo jinými přezdívkami, které naznačují, že je to opravdu dobře vybavený muž. Pokud ho máte doma, určitě poznáte jeho výhody.

Výhody – Naplňuje vás, vytváří velký tlak a stimuluje pochvu ve všech směrech.

Nevýhody – Jeho majitel může být až příliš hrdý a má možnost se neustále třít o horní stěnu pochvy. Může být nedočkavý a výraz “vlhká” mu nic neříká – takže Vás to může opravdu hodně bolet.

Banán
Tento penis je zakřivený mírně nahoru, jakoby vám dával signál “Pojď sem”!

Výhody – Jelikož je zařivený nahoru, má možnost neustálého tření o horní stěnu pochvy. Ano, přesně tam, kde je bod G. Takové tření předpovídá velmi dobrý sex.

Nevýhody – Hodně mužů s tímto přirozením může být dost nejistých, ujistěte je, že je vše v pořádku a užijete si krásnou noc!

 

 
Hák
Podobá se předešlému tipu. Pouze je zahnutý směrem dolu.

Výhody – Při poloze na pejska si opravdu přijdete na to své. Dokonalé vám rozparádí bod G.

Nevýhody – V tradiční misionářské poloze budete zoufalé, vyberte si raději zajímavější polohy.

Raketka
Tents typ penisu je menší, ale netřeba zoufat, jeho kvality jsou opravdu dobré! Méně obdaření chlapi vědí, že mají velkou konkurenci a proto zdokonalují techniku a zručnost. Výsledek? Dokonalý zážitek od A až do Z.

Výhody
– S takovým chlapem se dočkáte dlouhé předehry, kvalitního milování s důrazem na Vaše pocity. Tihle chlapi milují i orální uspokojení a celkově bude Vaše milování delší a častější.

Nevýhody – Riziko vyklouznutí je zde mnohem větší. Některé ženy si přijdou na svoje a naučí se to dělat tak, aby nevyklouzl. Pocit, že to máte pod kontrolou vás dokonale nažhaví a o to jde ne?
loading...

Kam dál?