Úvod ZDRAVÍ Cvičení Léto je už blízko a Vás trápí ochablé svalstvo na rukách? Začněte...

Léto je už blízko a Vás trápí ochablé svalstvo na rukách? Začněte ihned s těmito cviky a do léta bude svalstvo zpevněno!


Hodně z nás má problém s ochablým svalstvem na rukou.


Problém je ten, že si mnoho žen myslí, že při cvičení budou jejich ruce mnohem více vypracované než jiná část těla. Nemusíte se bát. Toto cvičení dodá Vašim rukám krásný ženský tvar, zbaví Vás povolené kůže a zároveň se vyhnete i nehezkým striím.

cvicenie-2

Na krásné ruce se musí jít postupně. Důležité je, abyste měli k dispozici malé činky, se kterými budete cvičit. Sami budete překvapené, jaké zázraky dokáže gravitace ve spojení s činkami a pevnou vůlí.

 

 

Jak na to?

Známá fitness trenérka Vám ve videu níže ukáže, jak a co přesně máte dělat. Dbejte na to, abyste měli na cvičení klid a dostatek času.

Vezměte si do rukou činky a natáhněte ruce od těla. Následně pokračujte krouživými pohyby od ramen až po zápěstí. Poté ruce otočte a tento cvik opakujte.

ArmCircles

Dalším cvikem bude jednoduché zvedání činek. Ruce si dejte před tělo ke stehnům a činky jednoduše zvedejte tak, že budete mít ruce od těla natažené jako byste chtěli někoho obejmout. Tento cvik je zaměřen hlavně na ochablé svalstvo.

cvicenie-3

 

 
Opět máte ruce natažené od sebe po stranách. Činky zvedáte pomalu a procvičujete celé ruce, od ramen přes biceps až po zápěstí.
Při dalším cviku budete mít ruce ve stejné poloze jako při předešlém cviku. Zde ale budete ruce zvedat nad hlavu a dávat zpět do poloviční polohy, jako byste ukazovali celé své svalstvo.

cvicenie-5

Natažené ruce držte s činkami nad hlavou a pomalými pohyby posunujte dozadu. Tento cvik je zaměřen na rovnováhu celého těla.

Poslední cvik je skvělý i na zpevnění břicha. Jemně pokrčte kolena a trochu se předkloňte dopředu. Ruce si natažené přiložte ke kolenům a dělejte s nimi jednoduchý pohyb – ruce natáhněte od těla a zase vraťte zpět k tělu na kolena.

Všechny uvedené cviky proveďte s opakováním – desetkrát.

cvicenie-5

Tip od nás: Pokud nemáte malé činky, stačí použít dvě 0,5 l lahve, do kterých si naplníte vodu. Účinek bude stejný jako při cvičení s činkami.

 

 
Fitness trenérka Vám ukáže, jak správně máte vykonávat těchto 6 cvičení. Navíc jsou vhodné pro ženy všech věkových kategorií.

Tyto jednoduché cviky Vám pomohou, i když máte ochablé svalstvo a Vaše ruce se Vám nelíbí. Je pravdou, že ne každý jsme dostali do vínku dokonalou postavu, ale proč si ji nevyformovat, když to lze zvládnout i doma?
Kam dál?