Úvod ZDRAVÍ Rady Lékařský průlom – Vyléčení rakoviny do 2-6 týdnů? Jak?

Lékařský průlom – Vyléčení rakoviny do 2-6 týdnů? Jak?


Doktor Leonard Coldwell tvrdí, že jakýkoli druh rakoviny, může být vyléčen do dvou až šesti týdnů. Je to pravda?

Rakovina je jednou z nejnebezpečnějších a smrtelných onemocnění této doby. Mnoho rodin již ztratilo člena rodiny díky této nemoci. Jak se svěřuje sám zmiňovaný doktor, také přišel o svého otce, když mu bylo sedmnáct let. Tato nesmírně bolestivá zkušenost jej naprosto změnila. Nejhorší, co může být, je totiž sledovat někoho z rodiny, jak postupně umírá bolestivou smrtí.

Bohužel rakovina může napadnout kohokoli a my můžeme jen tiše přihlížet jeho umírání. Teď se můžeme radovat z nových šancí na život díky novému léku.

Už jste jistě slyšeli, že rakovina může být léčena pouze na základě chemoterapeutické léčby a předepsaných léků. Ale věříte, že tyto léky skutečně vyléčí rakovinu? Ne, jedná se totiž pouze o marketingový tah, jak ještě rychle vydělat na umírajícím. Doktor Coldwell moc dobře ví, že do medikamentů jako rodina dali v období nemoci jeho otce spoustu peněz. A k čemu to bylo?

Ani léky, ani hrazená chemoterapie nebyla k ničemu. Naopak se jeho otci jen přihoršovalo. V posledních dnech svého života trpěl nesnesitelnou agónií, kterou mu způsobila chemoterapie. Už si uvědomte, že nikdo z lékařského průmyslu se nestará o blaho pacienta, ale o své vlastní obohacení.

Lékaři jsou provázaní s jednotlivými firmami, které se věnují výrobě komerčních léků a dělají jim reklamu u pacientů. A právě doktor Leonard Coldwell odhaluje toto tajemství a hledá opravdu účinnou léčbu rakoviny.

Za svou kariéru lékaře viděl více, než 35 000 pacientů, kteří se trápili s touto nemocí, vytvořil si svou webovou stránku, kde se spolu s ním podíleli o své životní příběhy pacienti. Ta však byla záhy zablokována federální vládou, protože zde popisoval alternativní metody léčby rakoviny.

 

 
Doktor Leonard Coldwell totiž tvrdí, že rakovina může být léčena bez konvenční chemoterapie. To nedělá dobrou reklamu farmaceutickému průmyslu, který vydělává miliony na ozáření a medikamentech, kterým se běžně nemocný člověk podrobuje.

Jakýkoli typ rakoviny může být vyléčen do několika týdnů, dušuje se zmiňovaný doktor. Je třeba pouze jíst více zeleniny, která dává tělu kyslík. Vápník a alkalizační potraviny alkalizují naše tělo, což je velmi důležité pro pacienty s rakovinou, protože právě toto rakovinu brzdí.

Rovněž by naše tělo mělo dosáhnout terapeutické hladiny pH – má úroveň od 0 do 14. Nižší hodnoty jsou kyselé, vyšší alkalické. Neutrální je pH 7. Když tělo dosáhne pH 7 je alkalické, úroveň 7, 36 je velmi dobrá.

Doktor Coldwell doporučuje intravenózní injekci vitamínu C. Již tři injekce týdně dokážou zázraky. Odstranit je třeba hypoxii, a to za pomocí kyslíkové terapie, která zahrnuje několik kroků. V této metodě je krev odebrána, obohacena čistým kyslíkem a znovu se vstřikuje do těla. Po této terapii máte krev růžové barvy, jako je krev novorozence. To naplní tělo energií.

rakovina1

 

 
Je třeba jíst potraviny s vysokým obsahem vitamínu C. Je to chilli, zelí, brokolice, papája, jahody, květák, ananas, kiwi, pomeranče a citrony. Ale vitamín C není jediný vitamín, který má léčivé účinky. Je to také vitamín E, který umí pracovat s krevním tlakem. Umělý vitamín E je, ale neefektivní.

rakovina2

Nejúčinnější způsob, jak se zbavit rakoviny, je konzumovat čerstvou bio zeleninu a syrové potraviny. Pijte také vodu s mořskou solí. Čtyři litry vody s 1/2 lžičky mořské soli každý den. Nebojte se, krevní tlak vám to nezvedne. Naopak. Nedostatek soli může způsobit v krvi problémy.