Lékaři byli šokovaní, když viděli ultrazvuk této těhotné ženy. Její případ je unikátní


Když 36letá žena z Oděsy, Oksana Kobelecka, zjistila, že byla opět těhotná, byla neuvěřitelně šťastná. Spolu se svým manželem Sergejem Oksanou vychovávali tříletou dceru a netrpělivě čekali na nový přírustek do roiny. No, to, co mělo být radostné, ale zcela běžné rodinné události, se stalo světovou senzací. Pár nikdy neplánoval mít velkou rodinu.

Dvě děti – není to ideální? Kromě toho v rodině nikdy nebyli dvojčata. A Oksana si byla naprosto jistá, že takové příběhy nejsou o ní … Ale když žena odletěla na povinnou lékařskou prohlídku, lékaři mu řekli nejznečistější zprávu v životě. „Bylo to jako všechny ostatní věci: holý břicho, gel a skener.

Ale když se lékař začal dívat na obrazovku, úplně změnila obličej a bál jsem se. „- vzpomíná Oksana. – „Vzpomínám si, jak hlasitě začala počítat spoustu ovoce a dodala, že pro to bych měl dostat dům u moře …“

Nakonec doktor dokončil: ultrazvuk ukázal pět plodů! Narození pediatra bez umělé inseminace je velmi vzácné: v jednom případě je to jen 55 milionů. A zatímco se Oksana snažila strávit tuto zprávu, lékaři byli nadšeni, že diskutovali o svém jedinečném pacientovi. Většina jejich kolegů to nevidí po celý život! „Nechápu, co se mě děje.

Cítil jsem se v surrealistickém světě, že jsem se už probudil, „- připomíná ženu. Budoucí rodiče se snažili strávit šokující zprávy. Jelikož všechny plány, které připravily pro budoucnost, se nyní musí změnit … Ale vzdát se tohoto daru osudu nebyl ani řeč. Porod začal ve 30. týdnu.

Když Oksana přišla do nemocnice, čekalo tam osm lékařů a zdravotních sester. Později jí Oksana připomněla, že se lékaři chovají jako křišťálová koule – velmi opatrně. Tři chlapci a dvě dívky dostaly na světě kadidlo. Navzdory obavám lékařů bylo všech pět zdravých, i když na počátku byla potřeba další péče. Samozřejmě, že sotva přišli na svět, Daria, Alexandra, Denis, Vladislav a David se stali okamžitě hvězdami. Jejich narození je jediným známým případem v dějinách země. Takže není důvod si myslet, že se stali slavnými, jakmile se narodí.

Velká rodina nyní žije v novém bytu – dar malým otcům z vlády. Na svých sociálních sítích na Instagram a Facebooku Oksana publikuje fotky svých „perel“ a jejich půvabné starší sestry. Ktovie, možná budou mít pětiletý debut v modelovém průmyslu. Ale základy už mají! Štěstím nebo zkouškou? Nebo test štěstí? Co to bylo. Oksana a Sergej se radovali. Zůstává pouze tato krásná rodina, která říká všechno nejlepší, spoustu zdraví, štěstí a míru Boha!