Úvod ZE ŽIVOTA Rodina Lékaři byli šokovaní, když viděli ultrazvuk této těhotné ženy. Její případ je...

Lékaři byli šokovaní, když viděli ultrazvuk této těhotné ženy. Její případ je unikátní


Když 36letá žena z Oděsy, Oksana Kobelecka, zjistila, že byla opět těhotná, byla neuvěřitelně šťastná. Spolu se svým manželem Sergejem Oksanou vychovávali tříletou dceru a netrpělivě čekali na nový přírustek do roiny. No, to, co mělo být radostné, ale zcela běžné rodinné události, se stalo světovou senzací. Pár nikdy neplánoval mít velkou rodinu.

Dvě děti – není to ideální? Kromě toho v rodině nikdy nebyli dvojčata. A Oksana si byla naprosto jistá, že takové příběhy nejsou o ní … Ale když žena odletěla na povinnou lékařskou prohlídku, lékaři mu řekli nejznečistější zprávu v životě. „Bylo to jako všechny ostatní věci: holý břicho, gel a skener.

Ale když se lékař začal dívat na obrazovku, úplně změnila obličej a bál jsem se. „- vzpomíná Oksana. – „Vzpomínám si, jak hlasitě začala počítat spoustu ovoce a dodala, že pro to bych měl dostat dům u moře …“

Nakonec doktor dokončil: ultrazvuk ukázal pět plodů! Narození pediatra bez umělé inseminace je velmi vzácné: v jednom případě je to jen 55 milionů. A zatímco se Oksana snažila strávit tuto zprávu, lékaři byli nadšeni, že diskutovali o svém jedinečném pacientovi. Většina jejich kolegů to nevidí po celý život! „Nechápu, co se mě děje.

Cítil jsem se v surrealistickém světě, že jsem se už probudil, „- připomíná ženu. Budoucí rodiče se snažili strávit šokující zprávy. Jelikož všechny plány, které připravily pro budoucnost, se nyní musí změnit … Ale vzdát se tohoto daru osudu nebyl ani řeč. Porod začal ve 30. týdnu.

Když Oksana přišla do nemocnice, čekalo tam osm lékařů a zdravotních sester. Později jí Oksana připomněla, že se lékaři chovají jako křišťálová koule – velmi opatrně. Tři chlapci a dvě dívky dostaly na světě kadidlo. Navzdory obavám lékařů bylo všech pět zdravých, i když na počátku byla potřeba další péče. Samozřejmě, že sotva přišli na svět, Daria, Alexandra, Denis, Vladislav a David se stali okamžitě hvězdami. Jejich narození je jediným známým případem v dějinách země. Takže není důvod si myslet, že se stali slavnými, jakmile se narodí.

Velká rodina nyní žije v novém bytu – dar malým otcům z vlády. Na svých sociálních sítích na Instagram a Facebooku Oksana publikuje fotky svých „perel“ a jejich půvabné starší sestry. Ktovie, možná budou mít pětiletý debut v modelovém průmyslu. Ale základy už mají! Štěstím nebo zkouškou? Nebo test štěstí? Co to bylo. Oksana a Sergej se radovali. Zůstává pouze tato krásná rodina, která říká všechno nejlepší, spoustu zdraví, štěstí a míru Boha!