Úvod ZDRAVÍ Rady Lék na pročištění ucpaných cév a snížení cholesterolu si uděláte doma i...

Lék na pročištění ucpaných cév a snížení cholesterolu si uděláte doma i vy za pár minut


Cévy jsou kanálky, které se stejně jako i jiné orgány v těle po čase opotřebovávají. Ztrácejí pevnost, pružnost a na jejich stěnách se objevují asterosklerotické pláty způsobující bolesti hlavy, infarkt, mozkovou mrtvici nebo vysoký krevní tlak.

Tradiční medicína zná mnoho prostředků na pročištění cév a my vám odhalíme ten nejúčinnější! Tento lék se skládá z česneku a citronu – přírodní složky. Česnek snižuje cholesterol v krvi a citron pomáhá cévám nastartovat se.

cevy1

 

 
potřebujete

6 citronů
30 stroužků česneku
1 litr vody

postup

Umyjte citrony a očistěte česnek. Vložte je do mlýnku na maso nebo lehce rozmixujte mixérem.

Vzniklou směs nalijte do hrnce, přidejte vodu a postavte na plamen.

Přiveďte k varu a ihned odstraňte z ohně. Po vychladnutí nalijte směs do vhodné nádoby na skladování a uchovávejte v chladničce.

Nápoj byste měli konzumovat 3 týdny. Každý den vypijte 50ml, následně si dejte přestávku 1 týden a znovu pokračujte v 21-denní léčbě. Tuto proceduru opakujte 2-krát ročně.

cevy2

Výhody nápoje jsou neocenitelné. Zlepší krevní oběh, posílí imunitní systém, funkci ledvin a jater, a dokonce zabrání vzniku nádorových buněk.

Tak jako u všech léků, i zde se nacházejí určité kontraindikace. Nápoj by neměli pít lidé se žaludečními a vředy, těhotné a kojící ženy, lidé trpící epilepsií nebo alergií na některou ze složek v receptu.

Nezapomeňte sdílet tento článek i se svými přáteli!
loading...

Kam dál?