Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy LÁSKA JAKO Z FILMU: Umírající muž držel za ruku svou manželku. Co...

LÁSKA JAKO Z FILMU: Umírající muž držel za ruku svou manželku. Co se stalo pak, vás dojme k slzám.


„Láska je jen láska“ opakoval muž ženě slova její matky v jednom romantickém filmu. Je to tak, přesto to bez ní nejde. I když si můžete opakovat stokrát, že stačí najít protějšek, se kterým si budete moct popovídat, pobavit se a třeba dojde i na to intimní sblížení, brzy poznáte, že tomu cosi chybí.

Najít člověka, se kterým strávíte zbytek svého života, není vůbec jednoduché. Zvláště dnes, kdy je často na prvním místě kariéra, která nedovoluje ztrácet čas osobními schůzkami a vycházkami v přírodě. Lidé jsou stále v jednom kole, jenže i to se jednou zastaví a pak zjistí, že jsou tak trochu sami. Není to škoda?Samozřejmě to neznamená, že je již na všechno pozdě. Spíše se může stát, že se dostaví různé formy strachu, které budou našeptávat „co když nenajdeš“ nebo „co když to nebude hned ten pravý“ a podobné věci.

Rádi bychom vás inspirovali k tomu, abyste hodili obavy za hlavu a pořádně se kolem sebe rozhlédli. Možná tam uvidíte někoho, kdo na vás už dávno čeká a chce s vámi zažít příběh opravdové lásky tak, jako to měli manželé Floyd a Violet Hartwigovi. Ti spolu prožili neuvěřitelných 67 let a zemřeli v jeden den.


Floyd a Violet se setkali už na základní škole. Svým dětem vždy opakovali, že to byla láska na první pohled. Byli prostě nerozluční. Když vypukla II. světová válka a Floyd narukoval, pomohly jim toto těžké období přežít milostné dopisy, jichž jsi dvojice vyměnila doslova stovky.

Jak válka skončila a Floyd se vrátil domů, okamžitě požádal milovanou Violet o ruku. Manželé se zabydleli na farmě v Kalifornii a měli 3 děti.

 

Když před několika lety Violet diagnostikovali demenci, Floyd se od ní nehnul ani na krok a pomáhal jí, jak jen mohl.

Milovaná manželka potřebovala stálý dohled lékařů, proto společně přestěhovali do domova pro seniory.

Bohužel i u Floyda byla zjištěna vážná choroba; onemocnění ledvin; hrozilo téměř kdykoli jejich selhání. Je pochopitelné, že rodina byla z této informace v šoku.

Floyd zemřel v náručí své milované choti ve věku 90 let. Violet jej po celou dobu jeho posledních chvil na tomto světě objímala a odešla za ním o hodinu později.
loading...

Kam dál?