Které znamení v ženském podání je nejzákeřnější, a které vám bude nejvěrnější přítelkyní? Pokud si myslíte, že Blíženci se bojí nových věcí, mýlíte se!


Už odedávna se lidé vezmou zvěrokruhem a znameními. Podle data narození se dá zjistit, jaká jsme povaha a jaké máme charakterové rysy. Určitě se i vám nejednou stalo, že při čtení charakteristiky znamení jste si řekli: „To jsem přesně já!“.

V tomto článku najdete žebříček nejvhodnějších znamení na přátelství a partnerství se ženou.

# 12. místo – Střelec


Nejvíce zábavy zažijete s ženou v tomto znamení. Miluje život a užívá si ho plnými doušky ze vším, co k tomu patří. Je to živel. Žena střelec je velmi přelétavá a ráda střídá partnery. Vážný vztah není její šálkem kávy. Vždy musí být středem pozornosti. Je velmi přímočará a otevřená. Vidí věci takové, jaké jsou. Její optimistické myšlení a pohled na život vás dokáží nabít energií. Jedná velmi spontánně a impulsivně.

# 11. místo – Beran

Našli jste dokonalou herečku. Budete mít pocit, že se o vás ani nezajímá a je arogantní. Žádné ze znamení není tak tvrdohlavé jako beran, a proto je těžké s ní vydržet. To, co má na rozumu, má hned i na jazyku. Rada se však hraje a miluje lichotky. Je neuvěřitelně ženská a nabitá sexuální energií. Miluje výzvy a je ochotna vyzkoušet všechno. Často však působí nepřístupně a chladně.

# 10. místo – Panna


Žena v tomto znamení má velmi kritické oči. Je schopna celý život čekat na toho pravého, pana dokonalého. Nejméně zadaných žen je právě v tomto znamení. Má obrovskou chuť po informacích a celý život se učí. Pokud jí svěříte tajemství, vezme si ho až do hrobu. Na život jí stačí málo, je velmi skromná. Její city jsou velmi hluboké, ale dokáže je velmi dobře maskovat. Může tak působit chladně a odměřeně.

# 9. místo – Štír

Šťírky ví své city velmi dobře skrývat před okolním světem. Je velmi uzavřená, ale i vášnivá. Vše však prožívá vnitřně. Nikdy ji neoklamete. Je velmi bystrá a neujde jí ani nejmenší detail. Často vás bude kritizovat, a ani si to nebude uvědomovat. Skutečně věří jen málokomu a v lidech je opatrná. Pokud ji jednou zradí, nemine vás krutá pomsta. Je ambiciózní a na svou příležitost dokáže čekat roky. Pokud se jí však zalíbíte, získáte v ní věrnou přítelkyni na celý život.

POKRAČOVÁNÍ ZNAMENÍ NA DALŠÍ STRÁNCE ➔