Úvod ZE ŽIVOTA Inspirace Která osoba na obrázku je podle vás nejhloupější? To, jak odpovíte, odhalí...

Která osoba na obrázku je podle vás nejhloupější? To, jak odpovíte, odhalí něco z vašeho nitra.


„Hlouposti mohou být půvabné. Hloupost nikdy.“ Alberto Moravia italský spisovatel 1907 – 1990

Skryté stránky vašeho pravého já se mohou náhle projevit ve vypjatých, ale i veselých situacích. Najednou zjistíte, že máte třeba smysl pro detail, i když jste si ho před tím nevšimli, nebo vás rozesměje či rozčílí něco, co vás nechávalo chladnými.

Různých testů je spousta nejen v knižní podobě, ale i na internetu. Oblíbené jsou obrázkové testy a my vám jeden z nich dnes přinášíme. Vaším úkolem je rozhodnout, který ze čtyř mužů na obrázku byl nejméně obdařen inteligencí a rozumem. Pozorně se zadívejte na obrázek, vyberte si postavu a poté si přečtěte, co tato volba o vás vypovídá. Sedí to na vás? Podělte se s námi v komentářích a nezapomeňte sdílet se svými přáteli.

Muž č. 1

Pokud padla vaše volba na pána č. 1, charakterizuje vás to jako člověka, co téměř vždy a hned hází flintu do žita. Domníváte se, že všechno je předem dané a vy stejně nemáte vliv na to, jak se věci vyvrbí. Pokud můžete, vyhýbáte se konfliktům a veškeré spory vás velice rozesmutňují.


Jste milí, mírumilovní a upřímní lidé.

Muž č. 2

Je možné vás charakterizovat jako člověka, který čas od času udělá zbrklé rozhodnutí, protože nechcete ztrácet čas přemýšlením nad danou situací. Děláte chyby, kterým byste mohli lehce předejít, kdybyste chtěli.

Na své okolí působíte jako tvrdohlavý člověk.

Muž č. 3

Jste impulzivní, nikdy se nevzdáváte a věci dotáhnete do úplného konce. Pokud víte, že je pravda skutečně na vaší straně, rvete se za ni do posledního dechu.


Pouvažujte nad tím, zda byste se nechtěli věnovat byznysu; rádi totiž plánujete a jste velmi dobrý stratég.

Muž č. 4

Tato volba ukazuje na člověka, který neváhá bojovat celým srdcem jen proto, aby něco dokázal sám sobě nebo druhým. Emoce jej mohou ovládnout natolik, že jeho myšlení naprosto postrádá racionalitu.

Pokud jste volili muže č. 4, pak jste rozený revolucionář a rebel.
loading...

Kam dál?