Krásné bílé zuby díky ingrediencím, které má každý doma.


Tenhle návod doporučujeme každému kdo by chtěl mít zdravý a zářivě bílý chrup. Chcete mít krásné také bílé zuby? Všechny ingredience najdete doma a nebo je nakoupíte za pár peněz. Spousta z nás si přeje mít krásný bílý chrup. Jak už, ale víme zákrok u zubaře je velmi drahý a ne každý si ho může dovolit.

Rady od babiček?

Tyto rady Vám ukáží to, jak si doma vybělit zuby bez větší námahy. Budete mít krásné bílé zuby za pár použití. Podívejte se do naší fotogalerie na několik skvělých rad. Podělte se s námi i o Vaše do našich komentářů.

Jedlá soda se na bělení zubů používá celkem často. Vezměte si jedlou sodu smíchejte jí s citronovou šťávou a naneste jí na zuby. Nechte zhruba minutku působit poté kartáčkem zuby očistěte a vypláchněte si ústa.

bilezuby1

 

 
Jahody jsou také velmi účinným a oblíbeným čistícím prostředkem zubů. Vezměte si tak dvě až tři jahody a smíchejte je s jedlou sodou a solí. Nechte působit cca 4 minuty a opět vyčistěte zuby a vypláchněte ústa.

bilezuby2

Jako další existují ještě poměrně známé bělící pásky z přírodních surovin!
Jsou známé tím, že již po 14dnech dokáží vybělit zuby o několik odstínů bílé a při dlouhodobém užívání a určitém dodržování pravidel vám dokáží opravdu krásně vybělit zuby.
Pásky najdete ZDE

belicipasek

 

 
Překvapivě i toto barevné koření vám může pomoci k zářivému úsměvu. Navlhčete kartáček, poté ho „namočte“ do kurkumy a takto si vyčistěte zuby. Pak nechte koření působit asi 5 minut, vypláchněte a na závěr si zuby vyčistěte klasickou zubní pastou.

bilezuby3

Tento olej je zcela zázračná potravina! Používá se při vaření, můžete ho nanášet na pleť, vlasy a dokonce i zuby! Nejjednodušší použití je takové, že si dáte lžičku kokosového oleje do úst a budete ho zhruba 10 – 15 převalovat v ústech. Také můžete vyzkoušet kokosový olej smíchaný s kurkumou a tím si čistěte zuby po dobu 5 minut a poté důkladně ústa vypláchněte.

bilezuby4