Koupil si jeskyně a přeměnil ji na dům SNŮ. NEBUDETE VĚŘIT, JAK TO TAM VYPADÁ TEĎ!


Jednoho deštivého dne v roce 1999 se Angelo Mastropietro vydal na výlet na kole. Když pro sebe hledal nějakou skrýš, všiml si jeskyně. Jeho objev ho nadchnul natolik, že si vysnil neobyčejný projekt.

Angelo byl úspěšným podnikatelem, lékaři však zjistili, že trpí na roztroušenou sklerózu. Tehdy si uvědomil, že jeho život je plný stresu.

dum jeskyne1

 

 
Nikdo z nás neví, co si pro něj připraví osud. Angelo se o tom přesvědčil na vlastní kůži, když si o 10 let později v novinách přečetl, že jeskyně je na prodej. Dlouho neváhal a koupil ji za 80 000 eur

dum jeskyne2

Předělat jeskyni na bydlení byl obtížný úkol. Angelo ale neztrácel naději a vytvořil domov svých snů. Přesvědčte se sami

Po 8 měsících práce, která ho vyšla na 100 000 eur a po odstranění 70 tun kamenů, se jeskyně změnila k nepoznání.

dum jeskyne3

 

 
Jeskyně má 800 let, nikdo do ní nevstoupil od roku 1940. předešlí obyvatelé si o takovém luxusu mohli nechat jen zdát.

dum jeskyne4

Tato jeskyně je moderní bydlení. Je zde vodovod a Wi-Fi! Vypadá jako luxusní apartmán!

Terasa dodala celému projektu šmrnc. Rekonstrukce jeskyně byla pro muže obrovskou zkouškou … Během stavebních prací si uvědomil, na čem v životě skutečně záleží. Konečně našel klid a oddal se do léčivých rukou matky přírody.

dum jeskyne5

 

 

dum jeskyne6

dum jeskyne7

 

 
dum jeskyne8

 

dum jeskyne9

 

 

Takto vypadá okolí jeskyně v noci.

dum jeskyne10

 

Díky této jeskyni se Angelo smířil se svou nemocí. Jeho sen se stal skutečností. My bychom se k němu okamžitě nastěhovali! A co vy?