Koukněte co se stane s vaším tělem, když si na nohu nalejete ústní vodu. Po 30ti minutách neuvěříte výsledku


Ústní voda LISTERINE JE POUŽÍVANÁ PŘI ÚSTNÍ HYGIENE A MÁLO koho by napadlo, že v sobě skrývá i mnoho jiných alternativních využití!

Proč Listerine? Ačkoli jeho hlavní roli je vyčistit ústní dutinu, tvůrci také mysleli na zadní dveře jako téměř univerzální. Původně byl vytvořen jako dezinfekční prostředek v operacích. Díky přínosným složkám, jako je tymián, eukalyptus a alkohol, není divu, že má mnoho kreativních způsobů, jak ji použít. Podívejte se na tento seznam a nechte se inspirovat! 1. Máte smůlu Už jste se někdy ocitli v situacích, kdy jste nenosili svůj deodorant, když jste to nejvíce potřebovali? Listerine vám pomůže, protože je skvělé bojovat s nepříjemným zápachem. Aplikujte Listerine na bavlněný tampón a jemně pokropte podkožní kůži.

2. Získejte nohy do úst Oral voda může být skvělé řešení při odstranění mykózy. Připravte si koupel s Listerinem a nechte nohy namočené po dobu 3 minut. V případě horší fáze této choroby můžete Listerině přidat bílý ocet.

3. Nalijte to do toalety
Může to vypadat, že takto vyhazujete své peníze, ale Listerine umí ve skutečnosti vaši toaletu vyčistif, rozvonial a dodal jí zářivý vzhled. Jediné, co musíte udělat, je dát malé množství a vyčistit ho štětcem.

4. Proti svědění po štípnutí lunyzoin Zní to divně, ale potření Listerin na místa poštípané hmyzem skutečně pomáhá a zastavuje svědění, po kterém se konečně dostaví vytoužená úleva.

5. Zbavte se lupů. Pro někoho by tato informace byla překvapivá, ale Listerine se kdysi prodávala jako odstraňovač lupiny. Masírujte ji do pokožky hlavy, nebo ji naneste na bavlněný tampón, zabalte si vlasy do ručníku a nechte ji alespoň minuty. Pak umyjte vlasy obvyklým šamponem, který používáte.

6. Pomozte Vašemu psu s blechami Místo drahých sprejů a jiných produktů proti vráskám se majitelé těchto čtyř zvířat rozhodli pro Listerine. Je to skvělá alternativa bez použití škodlivých chemikálií. Zkuste smíchat ústní vodu šamponem nebo ředěním vodou a použít ji jako rozprašovací sprej.

7. Zbavte se Akné Pokud jste již zkusili vše pro akné, ale nic vám nepřineslo požadovaný výsledek, vyzkoušejte Listerine na správných místech ráno a večer.

8. Vezměte si náramky tak daleko, jak Listerin zvládne vaše bakterie v ústech, takže se také můžete postarat o zárodky na kartáčku na zuby. Přineste si šálek trochu ústní vody a nechte v něm štětcem, abyste se namočili. Trvá to jen pár hodin, takže ráno máte hygienu.


9. Rozleštěte a vyčistěte si obrazovku. Lidé mohou být blázni, abyste měli Listerine na televizní obrazovce nebo monitoru počítače, ale je to skvělý způsob, jak odstranit všechny nečistoty. Stříkněte měkkým hadříkem, abyste poškrábali výtisky a další nežádoucí nečistoty.


Dejte to do koše

Všichni víme, že po nějakém čase se odpadky začnou uvolňovat všechny druhy vůní a nejen vaše nosní dutiny, ale i kuchyň. Před tím, než začnete házet odpadky do odpadků, položte papírový ručník na Listerovo dno a nepříjemný zápach už vás nebude rozptýlit.