Kolik čar máte na zápěstí? Pokud máte 2 nebo 3, měli byste o sobě vědět tohle!


Naše těla jsou úžasné mechanismy, jejichž fungování je pro nás v některých věcech stále záhadou. Vždy nám dá najevo, že s námi něco není v pořádku nebo že se děje něco, čemu bychom měli věnovat větší pozornost. Má pro nás mnoho zpráv, jen musíme dobře naslouchat a být k němu pozorní. Pokud porozumíte svému tělu správně, můžete se o sobě dozvědět opravdu hodně.

Už jsme psali o důležitosti a významu čar na dlani, ale všimli jste si někdy své čáry na zápěstí? Říkají totiž o nás mnohem víc než byste si mysleli. Říká se jim „náramky“.

Každý náramek má svůj osobitý význam, ale je také důležité, kolik jich na ruce máte. V minulosti lidé věřili tomu, že pokud si na zápěstí najdete jen jednu čáru dožijete se přibližně jen 28 let. Pokud máte dvě čáry, tak budete žít 56 let. Pokud najdete tři náramky, dožijete se 84 let a pokud najdete čtyři, jste šťastlivec a dožijete se více než 85 let.

Význam prvního náramku


První náramek je ten nejdůležitější. Je to náramek života a jeho tvar prozradí opravdu hodně o našem zdraví a možných zdravotních problémech. Pokud je vaše čára relativně rovná a nepřerušená, můžete se těšit dlouhému a šťastnému životu.

U žen, v případě, že je čára přerušovaná a zakřivená vzhůru směrem k dlani, mohou nastat problémy s pohlavními orgány a otěhotněním. U mužů to neznačí jen problémy s plodností, ale také s prostatou.

Význam druhého náramku


Váš druhý náramek vám dovolí nahlédnout do vaší budoucnosti v oblasti bohatství a prosperity. Pokud je vaše čára neporušená, můžete se těšit na úspěšný a po finanční stránce bezstarostný život. Pokud je náramek neurčitý a přerušovaný, nemusí to hned znamenat, že budete žít v chudobě, ale bude pro vás mnohem náročnější dosáhnout v této oblasti úspěch a stabilitu.

VÝZNAM DALŠÍCH DVOU NAJDETE NA DALŠÍ STRÁNCE ➔