Když uvidíte, co ukrývá tento miniaturní domek, nebudete věřit vlastním očím. Nic útulnější a hezčí jsme v životě neviděli!


Mini domky jsou bezpochyby mimořádně populární a kupují si je lidé po celém světě. Zařizují se téměř jako domečky pro panenky a čím je interiér menší, tím bývá zpravidla osobitější. Vše se mu musí přizpůsobit, a tak nikdy nemáte pocit, že jste přišli do obydlí z katalogu. Tento mini domeček je jeden z nich. Krásy, které ukrývá vyrážejí dech.

Vzhled miniaturních domků je často jeden velký klam. Zatímco zvenku je rozkošně malý a vypadá přímo jako chata, zevnitř se pyšní nádhernou rustikální útulností.

miniaturni domek1

 

 
Mini domek se nachází na nádherném pozemku v bezprostřední blízkosti lesa. Vysoké stropy a krásné dřevěné detaily jsou to, co mu dodává osobitost a jakýsi přírodní luxus. Při vstupu vítá návštěvníky nádhernými přírodními prvky, světlíky a strategicky umístěnými okny. Jako celek působí hlavní místnost domu maximálně přirozeně a prosvětleně. Majitelé jsou vyznavači energetického úsporného životního stylu, za co mají náš obrovský obdiv.

miniaturni domek2

Při pohledu na kuchyni je jasné, že pohodlí rodině, která domek vlastní, opravdu nechybí. Přesto, jaký je dům zvenku malý, uvnitř se nachází obrovský prostor, přičemž kuchyň s rozlehlou pracovní deskou není výjimkou. V takovém domě by byla radost večeřet. Kuchyně působí velmi přitažlivě a zároveň prakticky.

miniaturni domek3

 

 
Koupelna za ostatními pokoji vůbec nezaostává. V překvapivě prostorné místnosti to hraje různými texturami a také světlem.

miniaturni domek4

Každý, kdo uviděl ložnici majitelů, zajásal. Překrásná světla místnost s jedním úzkým oknem a pořádně sníženým stropem je útočištěm před bouří, před sluncem, před deštěm, větrem či špatnou náladou. Domek působí, že by se do něj vešla ložnice tak pro jednoho, ale on naopak ukrývá rovnou tři. Nechtěli byste se tu ráno probudit?

miniaturni domek5

 

 
Rustikální architektura je ideální pro strávení příjemné rodinné dovolené v srdci čisté přírody. Kdybychom měli takový dům, nikdy bychom nevyhledávali dovolenou u moře.

miniaturni domek6

Dostatek denního světla, originální dřevěné podlahy a praktičnost obydlí přinesly majitelům velkou popularitu. Nejnovější uvažují, že domek začnou pronajímat pro hosty. My bychom to rozhodně nedělali. Takový skvost si třeba užívat donekonečna!