Když uvidíte co dělá tato žena, jsme si jistí, že i vy budete spěchat udělat totéž!


Mnohé výzkumy byly v nedávné době prováděny a prokázaly, že banány jsou velmi prospěšné pro celkové zdraví. Mohou být použity pro různé účely. Co bychom měli vědět je, pozitivní vliv na pokožku. Banánová slupka může být používána například na 7 různých věcí.

1. Používejte ji na odstranění bradavic
Budete potřebovat kus banánové slupky a obvaz. Umístěte slupku na bradavici a zavažte ji obvazem. Nechte to působit přes noc a opakujte stejný postup v následujících nocí. Vaše bradavice bude odstraněna.

2. Používejte ji jako čisticí prostředek
Vyčistíte si jím nábytek, stříbro a boty, které jsou vyrobeny z hladkých materiálů. Banánová slupka je jako kdyby promění na nové.

3. Používejte ji na odstranění vrásek a akné
Banánový peeling je účinný zejména pro tento účel a bude vám to trvat jen několik minut. Začněte si slupkou třít vaši kůži a počkejte půlhodinu a pak si omyjte obličej s čistou vodou.

4. Používejte ji na bělení zubů
Vnitřní stranu slupky si vytřete zuby. Každý den opakujte tento postup několik týdnů.

5. Pokud si chcete ošetřit bodnutí hmyzem
Vše co budete potřebovat je umístit banánovou slupku na postižené místo.

6. Používejte ji jako náhradu na analgetikum
Banánovou slupkou bude vaše pleť hladší. Pokud trpíte psoriázou pak byste si svou kůži měli potřít banánovou slupkou a nechat působit 10 minut.

7. Používejte jako náhradu za analgetikum
Pokud je vaše pokožka podrážděná, pak byste si ji měli jednoduše potřít banánovým slupkou. Počkejte 10 až 15 minut a symptomy budou pryč.