Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Když se probudila, uvědomila si, že její líc hoří. Ve své ruce...

Když se probudila, uvědomila si, že její líc hoří. Ve své ruce našla příčinu bolesti!


Zpěvačka Meghan Linsey se proslavila účastí v známé americké show s názvem „The Voice“. Od té doby se jí podařilo vydat několik nových alb, kterými potěšila nejen své věrné fanoušky, ale i těch, kteří ji před tím neznali.

Avšak v zimě se na pár měsíců stáhla před veřejným životem. Když prozradila svou příčinu, její fanoušci byli zděšeni.

1-21

Vše začalo, když se Meghan jednoho dne probudila se silnou bolestí. Na jejím líci se nacházely pálivé záškuby. Příčinu této nehorázné bolesti našla hned po několika sekundách. Po otevření pěsti v ní našla mrtvého pavouka.

2-15

_____________

Jed většiny pavouků je pro člověka neškodný, protože je určen pro jiné oběti jako mouchy či jiné druhy hmyzu. Ano, kusadla této skupiny pavouků jsou jen málokdy schopné prokousat se přes lidskou kůži. V tomto případě to bylo mnohem horší.

3-17

Meghan okamžitě navštívila lékaře, ale ani to jí nepomohlo zachránit vlastní tvář. Kůže na místě kousnutí začala černat, odumírat a vytvořil se jí tam krvácivé vřed.

Později se ukázalo, že se jednalo o amerického hnědého pavouka, žijícího převážně ve východní části Spojených států. Nejedná se o agresivní typ a jen zřídka zaútočí na člověka. Zdá se, že Meghan ho během spánku zabila, ale při své obraně na ní zanechal nepěknou stopu.

Snímka-obrazovky-2017-06-25-o-23.06.45-1024x1018

_____________

Naštěstí se nejednalo o černou vdovu a s pomocí lékařů se rána na obličeji uzdravila a po nepříjemném incidentu zůstaly už jen vzpomínky.

Je možné, že takových případů je v naší zemi jen několik, ale nikdy nepodceňte návštěvu lékaře po kousnutí jakéhokoli hmyzu, kteří na vás zanechal neobvyklé příznaky!
loading...

Kam dál?