Úvod RADY A TIPY Do života Když někdy najdete zaseknutou minci v klice u dveří auta, okamžitě jí...

Když někdy najdete zaseknutou minci v klice u dveří auta, okamžitě jí vyndejte!! Co by se jinak stalo?


Zloději každým dnem přicházejí s novými a stále lepšími způsobi způsoby jak se dostat do našich domácností či aut s co nejmenším poškozením. Je to bohužel cyklus, proti kterému se budeme muset bránit asi do konce života, protože povahu člověka nikdo nezmění.

Před nedávnem se na internetu objevil nový způsob, kterým se zloději velmi jednoduše mohou dostat do vašeho auta. Je to dokonalý a nenápadný způsob a při troše naší nepozornosti se můžeme velmi snadno stát oběťmi krádeže aniž bysme cokoliv udělaly špatně.

kradez2

 

Pokud se ráno dostanete k autu a cestujete sami, měli byste prohlédnout všechny dveře či na nich není něco zvláštního.

Zloději totiž přišli nedávno na nový způsob, jak ukrást vaše auto.

kradez

Vezmou minci a vloží ho do kliky na dveřích spolujezdce či do zadních dveří tak, jak na tomto obrázku. Proč? Pokračování na další straně …

Řidič si většinou ani jen nevšimne, že má něco takového v dveřích a když chce auto zamknout, nezamkne se, protože jedny dveře jsou “jakoby” otevřené. A je to. Kolik z vás po zamknutí skutečně zkontrolují, zda se auto zamkne? Většinou pouze zmáčknete centrální zamykání a jdete od auta pryč.

 
kradez5

Zloděj vás takto jednoduše může sledovat, zjistí si, kde stojíte, a počká na správnou chvíli, kdy vám auto prostě sebere. Jednoduché, no ne?

Dávejte si tedy na podobné věci pozor a posuňte tuto informaci dál svým přátelům, ať se nikomu takové neštěstí nestane.
loading...

Kam dál?