Úvod ZE ŽIVOTA Testy Když jsme se narodili, dostali jsme každý dar. Podívejte se, co předpověděly...

Když jsme se narodili, dostali jsme každý dar. Podívejte se, co předpověděly hvězdy právě Vám podle znamení zvěrokruhu!


Znamení zvěrokruhu tu nejsou jen tak pro parádu. Podle hvězd máme všichni svůj osud a naše cesta se často odvíjí právě od toho, v jakém znamení jsme se narodili.


Existuje legenda, že jednoho dne za úsvitu shromáždil Vesmír 12 dětí a každému do ucha zašeptal, jak má dosáhnout svého cíle. Každé z vašich dětí má svůj dar. I vy jste kdysi byli dítětem. Podívejte se, co je tajemství vašeho života podle znamení, které vám předpověděli Hvězdy a Vesmír. Pamatujte, že každé dítě dostane do vínku radost, ale i starost.

osud-horoskop1

Beran

Beran má potenciál být hlavou, vůdcem. Je dobrý a silný přítel a ve svém srdci ukrývá oheň. Když vyroste v dospělého, bude schopen realizovat své sny a bude inspirací pro ostatní. Mnozí mu budou jeho houževnatost závidět. Vytrvalost i tvrdost ho mohou dovést daleko, ale do cesty mu mohou přivést i mnoho nepřátel a nepříznivcům. Přesto beran nikdy nezapomene být zejména šťastným člověkem, který si plní své sny.

osud-horoskop2

 

 

Býk

Býk dostal při narození od hvězd speciální dar. Je jím schopnost množit své bohatství, má-li v srdci dostatečnou motivaci a u sebe člověka, pro kterého to dělá. Chybou býků je jejich nestálost v lásce, mají horké srdce, které se však často zapálí pro novou lásku. To jim v životě přináší mnoho problémů. Láska je pro ně stimulem, jak dosáhnout svých cílů, ale pravá láska je jen jedna. Na to by se nemělo zapomínat.

osud-horoskop4

Blíženci

Blíženci pomáhají lidem pochopit jejich samých. Do vínku dostali dar úcty, kterou vůči druhým projevují osobitým způsobem – učí je poznávat své srdce a hledat to, co jim v životě dělá radost. Problém je ten, že to, co rozdávají blíženci druhým, neumí dát sami sobě. Proto často tápou a v životě hledají své místo. Jim však nepomůže nikdo naopak jejich povaha mnohé odpuzuje pro jejich nestálost. Vnitřní svět blížence se nesetkává s jejich vnějším světem. Proto bývají často velmi nešťastní a svůj klid najdou často až v pozdějším věku.

osud-horoskop5

 

 

Rak

Mimořádnou senzibilitu nadělili hvězdy rakem. Jsou to citlivé a moudré bytosti, ale často se z nich stávají poustevníci, samotáři. Své znalosti si nechávají pro sebe a nepředávají jejich světu. Pozitiva, které dostali při narození, často neumí prodat vnějšímu světu. Jsou velmi skromní a plaší a jejich okolí má tendenci jejich stále ochraňovat. Rak nikdy nebyl ani nebude světoběžníkům. Přesto je šťastný ve svém tichém a klidném světě.

osud-horoskop6

Lev

Vůdcové lidí a inspirátorem. Levy měli vždy schopnost silných válečníků, věděli se chovat v náročných chvílích a těžkých časech. Jsou hrdí a to je jejich slabá stránka. Právě hrdost jejich nejednou potápí v očích ostatních lidí, protože je považují za namyšlených a tak navzdory své velikosti často nedosahují prosperity, jakou by si představovali. Jejich srdce jsou mimořádně moudré a citlivé.

osud-horoskop7

 

 

Panna

Panny dostali do vínku lásku k sobě samým. Většina z nich v životě hledí jen na vlastní zájmy, dávají si pozor na detaily a šíří kolem sebe znalosti. Jejich cílem je prospěch, ale v zápalu sebelásky zapomínají na své okolí. Lidé je proto často vnímají jako vypočítavé bytosti. Ve skutečnosti dokáží panny mnohem více – dávají svému okolí pocit klidu a pohody, který navzdory vlastním trochu sobeckým cílem, chtějí předávat i dále.

osud-horoskop8

Váhy

Váhy vidí ty nejkrásnější věci v těch nejobyčenějších. Jejich obdiv k maličkostem přivádí jejich okolí k lásce vůči nim, a proto jsou váhy považovány za zranitelné osobnosti. Mohou zpívat, psát, kreslit, dokonce jim stačí pouze myslet a ve všem jejich počínání bude krása a povzbuzení. Váhy jsou váhavé, proto své skryté talenty nejednou neukáží. Co může být jejich vlastní škoda, protože podle hvězd by měli velkou budoucnost.

osud-horoskop9

 

 

Štír

Hvězdy dali ubohým škorpiónem děsivou předpověď. Od nejútlejšího věku dokáží štíři vidět a vnímat duši jiných. To jim v životě přináší mnoho starostí a tuto schopnost často nezvládnou. Stanou se z nich zakřiknutí lidé, kteří se ostatních boje a jediné, co dokáží, je využít své individualistické schopnosti a razit si svou cestu dopředu. Proto bývají terčem nepochopení a jen málokdo odhalí, jaký je štír citlivý a dobrý v srdci.

osud-horoskop10

Střelec

Střelec roznáší radost a zapaluje v srdcích druhých oheň. Ten, kdo ho na své životní cestě potká, bude cítit a zažívat něco krásné a dobrodružné. Hvězdy jim darovali schopnost svým pozitivním přístupem léčit duše druhých. Střelci dostali do vínku mnoho, jsou ohromnými motivátory a posly radosti. Avšak tuto radost nerozdávají jen svému okolí, ale rádi si z ní dopřejí dostatek i pro sebe.

osud-horoskop11

Kozoroh

Tvrdou práci, kterou kozorohy vykonávají, odmění hvězdy dostatečně brzy. V životě mohou dosáhnout velké věci, pokud se budou snažit. Přitom pro kozorohy tato snaha není nic náročná. Naplňují své okolí energií a jsou mimořádně trpělivé. Lenost ani lhostejnost není v jejich povaze, proto patří k těm znamením, které toho během života nedostanou málo.

osud-horoskop12

 

 

Vodnář

Šťastní a svobodní, citliví a nenároční v každém okamžiku života. Takový je osud vodnáře, kteří své cíle drží pevně v rukou. Navenek je lidé vnímají jako vrtkavé osobnosti, přesto mají k životu vážný postoj a neberou ho na lehkou váhu. Užívají si, co dostanou, ale dokážou i rozdávat. Vodnáři dostali do vínku štěstí.

osud-horoskop13

Ryby

Hvězdy rybám přidělili těžké břemeno. U lidí vidí nejen dobré vlastnosti, ale i ty špatné. Často dokáží odhadnout situaci takovou, jaká je opravdu a ne jen jak se jeví. Mají množství zkušeností, ale jsou zamlklá a bojí se mluvit. Hvězdy jim dali možnost nebo stagnovat, nebo se připojit k záchraně daných věcí. Je jen na nich, jak své schopnosti využijí.

osud-horoskop3
loading...

Kam dál?