Úvod ZDRAVÍ Hubnutí Když jsem neuměla shodit přebytečná kila, kamarádka mi poradila tento malý zázrak....

Když jsem neuměla shodit přebytečná kila, kamarádka mi poradila tento malý zázrak. Prý z něj hubli ženy už ve starověkém Řecku!


Pokud ani vy nejste spokojená s tím, co vidíte v zrcadle? Je nejvyšší čas s přebytečnými kily hodit řeč. V první řadě si netřeba zoufat. Dokonalá postava není základ životního úspěchu. Podstatné je, abyste ve svém těle cítili dobře. A to se budete, pokud mu dáte ty správné ingredience. V tomto případě je to bobkový list.

hubnuti 7kg1

 

 
Díky odvaru z bobkového listu a skořice získáte dlouho očekávanou harmonii. Tyto magické ingredience pomáhají organizovat činnost trávicího systému a očišťují tělo. Rovněž velmi aktivně bojují s nadýmáním, které je častou příčinou většího bříška.

Odvarem k plochému bříšku

Pitím voňavého odvaru z bobkového listu a skořice nabudete pocit lehkosti a také vaše spalování bude fungovat mnohem lépe. Říká se, že tento lék na hubnutí používaly už antické ženy. Zřejmě tedy měl něco do sebe. Tisíciletá tradice hovoří o nejlepším lidovém spalovači tuků.

hubnuti 7kg2

Co budete potřebovat:

1 litr minerálky (libovolně perlivé)

2 tyčinky skořice

10 bobkových listů

Vezměte si hlubší pánev nebo hrnec. Minerálku vylijte a začněte zahřívat, přidejte skořici a bobkové listy. Vařte minimálně 15 minut. Potom hrnec odstavte a odvar vpusť.

Nejlepší je vypít každé ráno nalačno, přibližně 15 minut před jídlem 1 pohár. Odvar pijte každý den alespoň jednou po dobu dvou týdnů. Pak si dejte týdenní pauzu a po ní odvar pijte opět dva týdny.

Odvar by neměly pít těhotné ženy, lidé trpící chorobami trávicího traktu a ani lidé, kteří právě užívají antibiotika.
Kam dál?