Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Když ji její kluk uviděl bez make-upu, hned se s ní rozešel....

Když ji její kluk uviděl bez make-upu, hned se s ní rozešel. Podívejte se i vy, jak dívka ve skutečnosti vypadá!


O tom, co všechno dokáží šikovné ruce a make-up zakrýt, jsme se už přesvědčily my ženy na vlastní kůži několikrát.

A co teprve takové vizážistky, ty s líčidly dokážou přímo divy.

A právě jednou takovou velmi šikovnou vizážistkou je i 22-letá Sophia Ridlington. Ta už několik let svou přirozenou tvář skrývá pod vrstvami líčidel. Má k tomu ovšem své důvody. Sophia totiž trpí extrémní formou lupénky, kvůli které se jí na obličeji vytvářejí rudá popraskaná místa, která čas od času dokonce i krvácí.

Sophia-Ridlington1

Kvůli svému onemocnění byla několikrát terčem posměšků, urážek. Své okolí už nejednou i vylekala. Rozhodla se tedy, že svou tváří už nechce nikoho děsit a začne se malovat tak, aby to nikdo nepoznal.

 

 

Nikdy by ji však nenapadlo, že podobnou reakci jako ostatní posměváčci bude mít i její přítel. Když ji poprvé spatřil bez make-upu, naprosto přirozenou, okamžitě se s ní rozešel a utekl.

Sophia-Ridlington2

Nepočítal ale s tím, že je Sophia opravdu velmi silná žena, která se po zradě od nejbližšího člověka nezhroutí, spíš naopak. Vzala si z této zkušenosti jen to dobré, začala na sobě makat a nyní ukazuje světu, že se s lupénkou dá žít. Navíc tak pomáhá dalším dívkám se stejným problémem a radí, jak se správně nalíčit a kterou kosmetiku využívat.

 

 

Sophia, stále používá spoustu různých produktů, už se však nebojí světu ukázat svou přirozenou tvář. Chce být pro ostatní dívky inspirací. Nikdo by se neměl za sebe stydět a zbytečně se skrývat.

Sophia-Ridlington3
loading...

Kam dál?