Úvod ZDRAVÍ Rady Každé ráno, hned po probuzení, vypijte sklenici vody, a zažijete přímo zázračné...

Každé ráno, hned po probuzení, vypijte sklenici vody, a zažijete přímo zázračné věci! Celý svět z toho blázní!


Víte, jaký je nejlepší způsob, jak pomoci tělu zůstat v dobrém zdravotním stavu a zabránit jakýmkoli onemocněním? No, co když Vám řekneme, že toho můžete dosáhnout tím, že vyzkoušíte tento jednoduchý, ale velmi účinný trik?Tento jednoduchý trik je mnohem normálnější, než si myslíte. Jediné, co musíte udělat, je „vytvořit“ si ho jako zvyk a pak už jen užívat všech výhod.

Jak už bylo řečeno, trik je velmi jednoduchý! Vše, co musíte udělat, je vypít sklenici vody každé ráno hned, když se probudíte.

Tento jednoduchý zvyk je pro mnohé možná i běžný? Seznam zdravotních přínosů pití sklenice vody každé ráno ihned po probuzení je vskutku dlouhý. Dokonce i lékařští odborníci zjistili díky svým studiím, že když pijete sklenici vody každé ráno poté, co se probudíte, můžete zlepšit Vaše zdraví hned na několika úrovních.

Také bylo zjištěno, že tato vodoléčba, nebo takz. japonská vodoléčba je vysoce účinná a velmi užitečná při prevenci mnoha různých onemocnění a zdravotních stavů, jako je snižování bolesti, artritida, kolitida, migréna, bolest na hrudi, vysoký krevní tlak, astma. Co více, také pomáhá eliminovat vysoký cholesterol v krvi (LDL).


Co byste tedy měli dělat?

Poté, co se probudíte, byste měli vypít 650 ml vody. To jsou cca 4 sklenice vody. Měli byste se vyvarovat pití vody z vodovodu, pokud ji nemůžete nějak očistit.

Doporučuje se pít destilovanou vodu, nebo do vody přidat nějaké minerály, jako například 1 PL sody na pečení. Pokud Vám dělá velký problém vypít takovéto množství vody hned po ránu, pokuste se vypít alespoň co nejvíce.

Po 45 minutách můžete začít ranní rutinou – snídaní, či ranní hygienou.

Ujistěte se, že před každým jídlem pijete nejméně 1 sklenici vody a nepijte 2 hodiny po jídle.

Postupujte podle těchto tipů a Vaše zdraví se výrazně zlepší. Podle Lékařské společnosti v Japonsku již po 10 dnech této léčby se zmírní zácpa a žaludeční potíže, po 30 dnech dojde ke snížení vysokého krevního tlaku a cukrovky, po 90 dnech může dojít i k odstranění tuberkulózy.Jakmile budete pít spoustu vody, během chvilky si všimnete různých zlepšení. Budete se cítit mnohem zdravěji a plní energie.
loading...

Kam dál?