Každá rakovina se dá vyléčit během 3 minut. Vše, co potřebujete udělat, je tohle…


Velmi zajímavá teorie byla prezentována úplně poprvé Greggem Bradenem. Tento muž je americkým autorem, který se věnuje tématu rakoviny již mnoho let.

Tento muž tvrdí, že existuje něco, co ovlivňuje a dokonce mění naše DNA. A pokud se to použije hromadně na mnohem více lidmi, dokáže to vyléčit úplně všechny druhy nemocí.

O čem to mluvíme?

O ničem jiném, než o síle našich samotných myšlenek a emocí.

Myšlenky a rakovinné buňky

Následky rakoviny mohou být zastaveny cíleným vědomím zaměřeným na synergii mezi našimi myšlenkami a projevy. Jedná se o pole, které vše spojuje.

Pole je dokázáno a vědecky vysvětleno v jednom předním vědeckém žurnálu.

Podrobnější informace o něm najdete v publikaci Nature, číslo 382 z roku 1996.

Kontrola nad myšlenkami a emocemi

Naše myšlenky a emoce vytvářejí elektromagnetické pole, které může zasahovat až do vzdálenosti jednoho metru v našem těle.

Nikola Tesla, jeden ze zcela nejznámějších vědců všech dob, jednou řekl, že lidé v budoucnosti budou vytvářet elektřinu pomocí síly svých myšlenek.

To znamená, že naše myšlenky dokáží být velmi silným zdrojem energie.

Nyní však mluvíme o silných a soustředěných myšlenkách, ne o smíšených nebo chaotických myšlenkových pochodech týkajících se všeho co cítíme nebo zrovna vidíme.

Navíc kolektivní soustředěné vědomí dokáže vytvořit velmi silné elektromagnetické pole, které má přímý vliv na fyzické prostředí kolem nás.

Po rozvoji těchto technik, už nepůjde jen o fikci, ale seriózní technologii, která bude základem pro léčbu všech nemocí.

Další zajímavosti najdete na další straně